Artik karpuz yiyemeyecek miyiz?

Selam,

Bu hafta 3.karpuz alisim (farkli yerlerden) ucu de coook kotuydu. Atmak zorunda kaldim. Eskiden 1i kotuyse 1i iyi cikardi...

Ulan yurt disinda karpuz alirken dumduz aliyoruz, hepsinin tadi ayni. Su ulkede saatli bomba...

Siz nasil aliyorsunuz bu karpuzlari? Almiyim mi artik yeter :(

Arabacılardan alın gerisi tırt.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.06.16 21:56:31)
Kesmece karpuz al

  • anily  (10.06.16 21:58:03)
google'daki önerilere göre aldım dün, efsaneydi. şunlara baktım.

-şekli düzgün olacak.
-renk geçişleri keskin olacak.
-götü sarı-kahve tonu olacak.
-vurunca tok ses çıkacak.
-üzerinde pürüzler olacak, böcek dişlemesiymiş.
  • parola58  (10.06.16 21:58:29)
Karpuz mu? Gel bir gun bu konuyu derinlemesine konusalim.

  • stavro  (10.06.16 21:59:14)
karpuz alıyoruz, bal kabağı tadında abuk bir şey yiyoruz zaten.

  • tosunpasa  (10.06.16 22:02:28)
Beyefendiye kocami gonderelim

Adam seciyor beyler
  • la noix  (10.06.16 22:32:11)
Çağdaş Market (Ankara/Çayyolu) çeyrek karpuz satıyor :D dolayısıyla içini görebiliyorsunuz. Biz iki kişi koca karpuzları bitiremediğimiz için eşimle, öyle aldık geçenlerde, vallahi şahane çıktı.

  • vercingetorix  (10.06.16 23:02:11)
Daha Erken iyi karpuz için. 1 ayı var.

  • ihanet kac kisilik  (10.06.16 23:03:35)
Gecen karpuz aldim, kesemedim, el mi yaman bey mi yaman diye giristim bicakla, doktor bu nedir?

Elma ile ayni yumusakliga sahip, koku yok, tat ayni. Yukarda denen google beycigimin tüm semptomlarini da tasiyordu. Yiyemedim, atmak zorunda kaldim, susuz, ezik degil, ama o ne yogunluktur, dislemelik yaptim ince dilim, kart kurt, elmadan hallice, gönlüm el vermisor yaziktir ziyandir diye ön dislerim feryat figan, dur lan diyor, elma mi karpuz mu bu simdi diye.
  • portmanto  (10.06.16 23:06:37)
Kotu karpuzlardan sorbe yapin bari bal karistirip ziyan olmasin

  • la noix  (10.06.16 23:17:55)
Stavroyla karpuz 101 ,adamin teorileri var.

Ben bayadir yemiyorum karpuzu cunku neredeyse tamami kabak asili .dogan gorunumlu sahin.kesmecede alsan rengi guzel ama sunger kivaminda,hazmi zor,lezzet yok.sans eseri orjinal rastlarsam yiyorum.
  • duptıs  (10.06.16 23:47:52)
bizim ihtiyar yılların manavı.herzaman arabacılardan alın gerısı tırt der.aldıgı her karpuzda bal gıbıdır.

  • nanelimonportakal  (10.06.16 23:59:37)
Zamanı daha var +1

Arabacılardan al +1
  • mza  (11.06.16 00:05:34)
stavro the last karpuz bender

stavroyu dinle derim.
  • basond  (11.06.16 00:09:09)