bu başlıkta arabada dinlemelik playlist yapıyoruz

hali hazırda var olan playlistten rastgele 3-5 bir şeyler koyacağım, tarza uygun önerilerle çeşitlendirme yaparsanız gözlerinizden öperim ;_;

www.youtube.com (erik gibi apla içerir)

www.youtube.com

www.youtube.com (bununla dalga geçmeyin pls..)

www.youtube.com

www.youtube.com (erik gibi 2 apla içerir)

www.youtube.com

www.youtube.com (en çok buna benzetmenizi umuyorum)

www.youtube.com (dikkat çığlıklı)

www.youtube.com (why not dubstep?!)

sefgiler...

  • devorgilla the gunslinger  (10.06.16 21:12:42)
Ben arabada adam dövmeli metal dinliyorum hep. Bir gün gaza gelip böğürerek çarpıcam bir yere bu gidişle.

www.youtube.com r.e.m - imitation of life

www.youtube.com pearl jam - last kiss

bu ikisi çok güzel.

edit: @shotgunwoman bir vicdansız gibi tik vermemişsin ya. tarza uygun kısmını okumamışım pardon :(
  • naberabi  (10.06.16 21:14:58 ~ 21:18:47)
@naberabi güzel şarkılar evet ama ben rem ve pearl jam arabada dinlemiyorum. benzer olsun diye örnek koydum abi oldu mu hiç şimdi ;_;

edit: verdim gitti.
  • shotgunwoman  (10.06.16 21:16:14 ~ 21:19:58)
bunlar disko öncesi ısınmak için;
www.youtube.com

bunlar da diskodan eve dönüşte dinlemelik:
www.youtube.com

parçaları tek tek dinlemektense favori djin setini dinlemekte iyi olur
soundcloud.com
www.youtube.com
  • MtKrt  (10.06.16 21:22:11 ~ 21:34:15)
www.youtube.com the doors - roadhouse blues bu türün zirvesidir.

  • freetakilir  (10.06.16 21:30:24)
@freetakilir

abi hangi türün yazdıklarımı okumuyonuz mu :D ne alakası var şu koyduğum şarkılarla şimdi ;_;
  • shotgunwoman  (10.06.16 21:36:22)
www.youtube.com

şunu bırakıp gideyim. bunun gibi çok var listemde ama uğraşamaycam şimdi (:
  • Goddard  (10.06.16 21:36:45)
sadece ilk linkin 10 saniyesine bakarak söylüyorum;
thesoundyouneed kanalında bu tür şarkılar var

  • kiss my irish ass  (10.06.16 21:49:06)
iyide onların hiç biri arabada dinlenecek müzikler değil ki :( onlar diskoda dinlenecek müzikler

edit: arabada dinlemelik türünün
  • freetakilir  (10.06.16 22:03:34 ~ 22:03:56)
@freetakilir nasıl yav kural mı var bunlar disko dışında dinlenmeyecek hele hele arabada asla!!11!! diye ?

  • shotgunwoman  (10.06.16 22:05:26)
oraya daha uygun. disko dışında dinlenmez diye bişey demedim zaten. evde dinlersin falan tamamda araba nedir yani.

neyse diskocularla anlaşamıyorum ben uzaklaşcam.

bak budur arabada dinlenecek şarkı www.youtube.com
  • freetakilir  (10.06.16 22:08:49 ~ 22:09:54)
freetakilir

olm ben diskocu değilim lan. işim olmaz diskoyla. en azından düzenli lol..

black metal falan dinliyom hatta normalde. (ister inan ister inanma ;_;) ama arabada bunlar iyi gidiyo namıssızlar. valla dene bak.
  • shotgunwoman  (10.06.16 22:14:06)
@capitatum erqen seniiii... nereye gittin lan, bize hayrın yok zaten anca kendin gez ;_;

  • shotgunwoman  (10.06.16 22:22:18)
@capitatum gonuş.. de şunlara bu kız bunları dinlemezdi allahın ergen metalcisiydi noldu biz de bilemiyoruz de :D

  • shotgunwoman  (10.06.16 22:25:48)
Arabada bu dinlenir mesela: www.youtube.com

Bu da erik gibi abla iceren araba muzigi: www.youtube.com
  • stavro  (10.06.16 23:27:01 ~ 23:32:32)