arkadaslik sorusu

Selamlar. Şöyle bi durumda naparsınız?

Uç ay surekli, her gün biriyle gorustunuz. İs arkadaşı gibi dusunun. Sonra iki ay gorusmediniz, arasmadiniz. İki ayın sonunda tekrar gordugunuzde eskisi kadar sıcak, samimi bi sohbet edemeseniz de oturup laflar misiniz? Görmezden mi gelirsiniz? Arada kavga, husumet yok. Ve iki ay sonra çok büyük ihtimalle gorusemeyeceginiz bir insan.

Teşekkürler.

Ha bi de gönül işi değil, düz arkadaşlık.

  • damdanakan  (10.06.16 18:07:44)
Oturur cayimi birami icer muhabbetimi ederim, iki ay sonra da cnm kendine iyi bakiyosun (((: derim. Niye gormezden geleyim

  • naberabi  (10.06.16 18:09:45)
niye görmezden geleyim yahu, arkadaşlığından keyif alıyorsam laflarım.

  • evde liyakat kalmamis  (10.06.16 18:11:00)
Di mi ya? Bence de!!

  • damdanakan  (10.06.16 18:11:59)
Karşıdaki sicak davranirsa ben de sicak davranirim.

  • stavro  (10.06.16 18:13:11)
ben oyle samimi oldugum insanla aramda bi husumet olmadiysa mutlaka oturur konusur muhabbet ederim, lutuf gibi degil tabi. ne ki yani? iyi biri olmasa o kadar zaman geciremezdik birlikte zaten. ama karsi taraftan herhangi bir sicaklik ve samimiyet gormuyorsam o karsilasma aninda, ölu taklidi yaparim o zaman. umrumda olmaz.

  • in vino veritas  (10.06.16 18:25:35 ~ 18:26:19)
O iki ay neden hic arayip sorulmadi ona da bagli. Ama gormezden gelmezdim. Genel olarak sevdigim biriyse oturur muhabbet ederim tabi

  • aquarium  (10.06.16 18:31:41)
Karşımdaki kişinin tepkisine bağlı. Ben görmezden gelmek isterim ama içim durmaz. Selam vermezsem ayıp olur şimdi diye düşünürüm. Gülümserim, o da gülümser yanıma gelirse laflarız biraz. Ama çay kahve içmeye davet etmem herhalde. Bilemedim. O kişi bana sıcak da davransa soğuk da davransa nasılsa bir daha görüşmeyeceğiz diye pek kafaya takmazdım açıkçası.

  • köstebek kurabiye  (10.06.16 18:35:44)
(bkz: gönlümüzü yıktılar) Eve gideyim de az aglayayim bari

  • damdanakan  (10.06.16 18:46:41)
genel olarak gereksiz insanları sallamadığım için çokta şey yapmam. bunu çekingenlik veya eziklik olarak niteleyenler de varmış tanımıyorum ve umrumda da değil. mesela sen bana bir duyuruda laf sokmuş olabilirsin. ama seni de hatırlamıyorum böyle düşün. bu yüzden görüş görüşme bence ne kaybedersin ki

  • gokhan atestepe  (10.06.16 19:22:13)
  • damdanakan  (10.06.16 19:45:18)
kavga husumet yoksa niye görmezden gelinsin ki, ayıp diye bir şey var aa. oturup uzun uzadıya muhabbet etmesem bile 'ayaküstü' bi sohbet kesin ederim.
ha karşımdaki görmezden gelirse de 'meh' der geçerim, ağlamam:)

  • asisamus  (10.06.16 21:09:23)