loreal skin perfection nemlendirici

Bu krem adeta derim soyuluyormus gibi soyuluyor yüzümden. Siz de yasadiniz mi böyle bir şey, neden oluyor?

Normalde lorealin kremlerini kullanmama ve memnun olmama rağmen bu skin perfection bana hiç yaramadı. aynen yüzümü pul pul döktü bıraktım.
lorealin mucizevi yağ ismiyle piyasaya sürdüğü ürünü kullanıyorum çok memnunum.

  • innerbliss  (10.06.16 14:21:32)
Krem mi yoksa maske tarzında sürüp çıkarılan birşey mi?

Ürünün arkasında polyacrylic acid yazıyor mu? Yazıyorsa ondan kaynaklanıyor da olabilir.

Not: Bahsedilen ürünü hiç kullanmadım.
  • chitosan  (10.06.16 14:22:34)
bir kaç kutu bitirdim bende hiç olmadı öyle bir şey.

Edit: ürün şu demi ben bundan bahsediyorum
encrypted-tbn2.gstatic.com
  • yue  (10.06.16 14:28:44 ~ 14:30:10)
Serumu cok guzel emiliyor denedim ve memnun kaldim ama kucuk kare kutuda olan cildimde yanma yapti ayrica dedigin gibi emilmiyor cope attim.

Indirim varken denemistim normalde la roche tolerant serisi ya da darphin intral cleansing serisi kullabiyorum krem arayisinda isen ve cildin hassas ise onlari tavsiye ederim.
  • neferkitty  (10.06.16 14:32:30)
@chitosan urun krem. şu an disardayim gidince bakicam
@yue evet o urun :/

  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.06.16 15:17:08)
bb kremi yaptı bende de aynı şeyi. sebebi cildimin kuruluguna baglamistim.

  • madeleine elster  (10.06.16 16:04:36)
bana da oluyor aynısı, cildimde bir sorun yok ama sürüp yediriyorum sanki sırta kese yaarsın toparlak toparlak olur ya öyle dökülüyor bir süre sonra yüzüme dokunuca. kullanmıyorum o yüzden tekrar da almayacağım.

  • hala mi ceren yahu  (10.06.16 19:26:41)