Arada Sırada Size De Bir Trolleşme Isteği Geliyor Mu?

Mesela bugün çokça bana şunu alsak mı, bunu baksak mı tarzı duyuruya denk geldim, altına bence almayalım ne gerek var, hiç ihtiyacın yok, ya da bana daha çok lazım bana alsak ya :/ yazasım geliyo. Bu sadece örnek bazen böyle trolleşesim geliyor ama insanlığımdan ödün vermeyip susuyorum Can sıkıntısından hepimizde ara ara olan bir şey mi, benim içimde bir troll mü yatıyor acaba diye merak ettim :D .

bana da oluyor ama duyuru'da değil. sözlük'te olurdu, yapardım da eskiden. erkeklerin ne kadar salak olabileceğini gösteren onlarca mesaj düşerdi mesaj kutuma hahaha

  • nathanieltroy  (09.06.16 16:15:48)
Ben işine gelen yanıtlara tik atıp diğer yorumlara tik atmayanları trollemek istiyorum. Adamı sevgilisi aldatıyor, adam da bir şey olmaz dimi minvalinde sorular soruyor. 10 kişi ayrıl diyor, bunlara tik konmuyor, ama biri çıkıp takıl işte deyince adam ona teşekkür ediyor. İçten pazarlıklı sorularda bu daha çok oluyor.

  • dissendium  (09.06.16 16:16:44)
Hayır, bana sadece duyuruda oluyor bi de :D .

  • hala mi ceren yahu  (09.06.16 16:25:56)
aynen. özellikle derdini s...yim tarzındaki duyurularda oluyor. çok gülüyorum eğleniyorum kendi kendime :D

  • yue  (09.06.16 16:31:42)
AŞIRI oluyor...

  • yuvarlanantencereninkapagi  (09.06.16 17:01:13)
çoook, arada saçma sapan entryler yazıp başlıklar açabiliyorum sırf millet uyuz olsun diye :)

  • makarnacanavari  (09.06.16 17:49:19)
Bana da oluyor ama yapamıyorum içimde fena kalıyor.

Trollemekten ziyade azarlamak istediğim insanlar oluyor, terslemek, laf sokmak, kocaman ''AZICIK AKIL FİKİR'' demek istediğim anlar. Diyemiyorum.
  • kaymaktutmayansicaksut  (09.06.16 17:56:59)
Çaktırmadan trollüyorum bu da bir yetenek.

  • chiper  (09.06.16 17:58:01)
o tarz duyulardan açanlardan biri de benim yazsan en fazla sallamam . ve böyle bir şey yapman trollemek olmaz. trollemek deyince daha zeki davranışlar bekliyor insan.

  • cabiday  (09.06.16 17:58:50)
Hayır.

  • Polaroid  (09.06.16 18:16:31)
Bana da geliyor, gereksiz bos cevaplar yaziyorum bazen:) Hadi biraz eglenelim.

  • stavro  (09.06.16 21:28:51)
sözlükteyken yapmazdım. burada troll başlık açasım gelmiyor da cevap verirken çok fena trolleşesim gelebiliyor ve nadir de olsa yapıyorum. genelde kaymaktutmayan'ın dediği şekilde oluyor ama o mod ve ben değilim :)

  • godoşu beklerken  (09.06.16 21:38:49)
bana arada sıradadan daha sık geliyor, geldiğinin anca yarısını yansıtıyorum. mahalle baskısı hissetmesem daha lezzetli olabilirdim...

  • baba jo  (09.06.16 21:46:49 ~ 21:47:46)