[]

Arabacılar

Merhaba,

Yaklaşık 80.000 TL bütçe ile O km ve otomatik vites önerebileceğiniz araçlar nelerdir? Sedan olması tercih sebebidir, aile arabası olacaktır. 60+ yaş grubu kullanacaktır. Ford Mondeo tipi araçları beğeniyorlar. Aile bireylerinden biri de Nissan qashqai konusunda ısrarcı :) Anlayan arkadaşlardan yardımlarını bekleriz. Şimdiden teşekkürler.


 
illa sedan isterlerse eğer 10 daha koyup style donanımlı skoda superb alabilirler mesela...


  • Tutesh  (09.06.16 14:28:49) 
Citröen c4 cactus ya da pejo 2008.

Her iki isteğin tam ortası. Ya ikisi de beğenir ya ikisi de beğenmez.
  • babilbaligi  (09.06.16 14:31:38) 
Superb olmazsa octavia


  • sutlu nescafe  (09.06.16 15:06:34) 
Skodalara +1 vermeye geldim.

Donanım/fiyat oranı çok iyi.
  • la rana  (09.06.16 15:47:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.