[]

word dip not olayı

word belgesinde dipnotlar sayı sırasına göre giderken, örneğin 18-19-20 gibi, bir yerde dip not olarak sayı yerine yıldız koymak istiyorum. yani 18-19-20-*-21 gibi gidecek. bunu nasıl yapabilirim?
 
20-*-21 değil de 20-*-22 olarak yapmanın yöntemi şöyleymiş:

* olacak dipnotun sayfa altındaki dipnotta yazan numarasını seçin ve sağ tıklayın

Not seçeneklerini açın

Orda istediğiniz şekli ayarlayın

O dipnottan itibaren sonraki dipnotların işareti değişecektir

Eski haline döndürmek için bu sefer sonraki dpnotun işaretini seçip aynı işlemleri tekrar yapın
  • 44  (09.06.16 12:20:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.