Spotify müzik kıyaslaması

Spotify'daki library'mizi başka insanlarınkiyle kıyaslayan bir program var mı? Yoksa yapayım mı böyle bir program, beğenir misiniz? ^^

Mesela arkadaşların arasında ya da dünya üzerinde senin tarzına en yakın insanları göstersin, istediğin bir kişiye baktığında %70 ortaksınız falan desin...

güzel düşünce ama şöyle:

1-last.fm zaten bunu yaptı yıllar önce.
2-bir de ben spotify ı aktif olarak kullanıyorum ama insanların zevki hiç beni ilgilendirmiyor. o yüzden ben kullanmazdım.
  • interview with the vampire  (09.06.16 11:25:54)
2,5 yıldan uzun süredir premium spotify kullanıyorum ilk defa böyle birşey düşünen birisine rastladım :) bence spotify sosyal bir ortam değil en azından ülkemizde. çoğu kişi kendi listeleri ile uğraşır diğerlerine pek takmaz gibime geliyor. güzel fikir tabi.

  • latsc  (09.06.16 11:53:16)
tastebuds vardı eskiden hala çalışıyor olmalı.

  • mavi yesil pergel  (09.06.16 13:14:52)
yap. sosyallikten uzak ama spotify. arkadas eklemek konusmak bir sey yollamak bile mümkün degil. ara secenegi bile yok arkadas icin, sosyal medya hesabi kullanmazsan.

  • portmanto  (09.06.16 15:48:58)