[]

Bonsai mandalina ağacının yaprakları dökülüyor

yaklaşık 1 ay önce linktekinden daha ufak bir tane aldık. Yaprakları kurumadan dökülmeye başladı, aynı şekil meyveleri de daha yeşilken dökülmeye başladı. Çiçekçiler vitaminsiz kalmıştır deyip gübre önerdi, alıp bir miktar kullandık ama hiçbir etki yok. Nasıl kurtarabiliriz?
www.ascicekevi.com 
link?


  • gokhan atestepe  (09.06.16 10:47:07) 
Çok ya da az mı suladın acaba? Bir de çok ışığa ihtiyacı var.


  • ThomasJefferson  (09.06.16 10:51:10) 
Pardon. Ekledim şimdi.
@Thomasjefferson yok hocam haftada 2 kere sulama ve sürekli ışıkta.

  • six packsiz  (09.06.16 11:26:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.