artık çıkmanın vakti geldi mi?

bir yazılım firmasında çalışıyorum.

girdiğimden beri kendimi 1 kademe geliştiremedim (1 yıldır burdayım)

sürekli var olan saçma (çok kötü yazılmış) şeyleri düzenlemekten sıkıldım bıktım usandım.

gelen işler takip edilmeden sadece bize yükleniyor ve herşey 15-20 kere değişiyor bu yükü kaldıramayacağım artık.

sizce gitmeli mi artık? kalmanın bir anlamı var mı?

maaşı iyi ama ben kendimi geliştiremedikten, yeni şeyler öğrenmedikten sonra hiç birşeyin anlamı yok :(

yeni iş aramaya başla en azından, yenisini bulmadan ayrılma.
kendini geliştiremeyeceksen hiç, tabii ki ayrıl.

  • interview with the vampire  (09.06.16 09:43:46)
Mutlu değilsin belli ki, ayrılman en doğrusu.

Ama yeni bir iş bulmadan sakın ayrılma. Piyasa baya kötü şu an.
  • winston insani  (09.06.16 09:53:38)
madem gelişeyim diyorsun, iş bul öyle çık hacım.

  • seyduna6687  (09.06.16 09:54:06)
firmada benim görevimi alabilecek kimse yok aslında onlar bize karşı hep hayvani düşünceler kurduğu halde ben biraz acıyorum ben gidince ne yaparlar? diye ama sanırım yanlış değil mi bu?

  • tamam onu da ben yaptım  (09.06.16 09:57:28)
müdürünle konuşmayı denedin mi?
kendimi geliştiremiyorum bakın, böyle böyle oluyor flan diye.

  • interview with the vampire  (09.06.16 09:59:54)
5-6 ay önce konuşmuştuk. söylenilen hiç birşey yapılmadı.

  • tamam onu da ben yaptım  (09.06.16 10:12:02)
o halde sen iş ara en temizi

  • interview with the vampire  (09.06.16 10:12:52)
sen gittikten sonra ne yapacaklarını düşünmek için müdürleri var işte şirketlerin. sen kendi işini düşün, kendi gelişimini düşün.

iş aramaya başla +1
  • babilbaligi  (09.06.16 10:23:29)
git. ailenle yaşıyorsan hemen git, üstünde kira mira varsa iş bulup gitmeye çalış.

  • eindaclub  (09.06.16 12:44:00)
6 ay ve üzeri iyidir. bir işten memnun olup olmadığını, sana neler kattığını anlarsın. 1 sene çalıştığında mutlu değilsen ilerde de mutlu olmazsın. bahsettiğin durumda gitmek iyidir.

  • arras  (09.06.16 14:02:09)