uçak aktarma sorusu

thy'nin sitesinden ankara-londra uçuşu seçtim. istanbul'a iniş ile istanbul'a kalkış arasında 1 saat var. bu 1 saatte ne yapılıyor? pasaport kontrolü bu arada mı? yetişilir mi?

ek olarak biri anadolujet biri thy. arada bagaj alacak mıyım yoksa otomatik mi aktarılacak?

Bagajı ankaradan verip londradan aliyorsun.o bir saatte dış hatlara geçmeye çalisiyorsun. Bir saat oyalanmak icin az bir vakit.pasaport kontroku filan uzun surebilir oyalanma bence.

  • delicevat  (08.06.16 20:02:09)
geçen hafta arkadaşım madride geldi 1aynı saat aktarmayla, passport control check in darken 1 saat anca yetmiş, hiç aksatmayın derim.

  • ripolip  (08.06.16 20:36:52)
oyalanmam direkt geçeceğim hemen. peki diyelim biri rötar yaptı diğeri kaçtı. ne olacak? bağlantılı uçuş değil mi bu?

  • antikadimag  (08.06.16 20:57:17)
Hiç başıma gelmediği için fikrim yok.

  • delicevat  (08.06.16 22:15:47)
Kacarsa bi sonraki ucaga bilet verecek thy.
Yine bir sey yapmana gerek yok. Onemli olan baglantili ucus olmasi. Ayri ayri bilet alirsan ustune soguk su icilir :)

  • kuehles blondes  (09.06.16 12:33:38)
bağlantılı uçuş olduğundan, sizi zaten indiğinizde karşılarlar. oralarda yurtdışı aktarma yolcularımız bu taraftan lütfen diyen insanlar göreceksin.

güvenli alandan çıkmadan doğrudan dış hatlara yönlendirirler ve hızlıca yeni uçağa ulaştırırlar sizi.

olur da ilk uçağınız rötar yapar ve ikinciye geç kalırsanız da hiç sorun değil, bir sonraki uçakla uçururlar. bir sonraki uçak ertesi günse, otel masraflarınızı da karşılarlar.
  • fever  (09.06.16 12:47:15)