Biraz iğrenç bir soru olacak ama

Dışkınızda sümüksü akıntı oluyor mu?

Dışkının kendisine baktığınızı sanmıyorum tabi, tuvalet kağıdında görmüşlüğünüz var mı olarak algılayabilirsiniz.

%90 IBS semptomu.

www.google.com
  • ThomasJefferson  (08.06.16 16:46:05 ~ 16:46:27)
Ben dışkıma da bakıyorum canım. Kötü bir şey değil ki. Yolunda gitmeyen bir şeylerin erken habercisi olabilir.

Ama görmedim öyle bir şey. Beton gibi s.çıyorum maşallah.
  • yirmisantim  (08.06.16 16:48:24)
parazit vs de olabilir. bi dahiliyeye gorunun derim.

  • fayfim  (08.06.16 16:50:26)

  • shotgunwoman  (08.06.16 17:16:58)
sümük olsa bile o silindirik kahverengi bok tabakasının içindedir belki, bilemem :)
valla ben de her zaman bakarım dışkıma, neden bakmayayım. taş gibi taş maşallah.

  • hakim oynayin dedi  (08.06.16 17:19:54)
Ben sifonu çekmeden önce her zaman bakarım eserime ama hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım. O mesafeden bakınca görülebilecek kadar bariz bir şey mi ki bu sümüksü akıntı?

  • Thredith  (08.06.16 17:22:59)
@Thredith Tuvalet kağıdında belli oluyor daha çok, silmenin de etkisiyle kağıda bulaşıyor. Dışkının kendisine dikkatlice bakınca görülebilir belki tuvalette de, emin değilim.

  • whimsical  (08.06.16 17:28:21)
Bayanlarda eylem anındaki zorlanmaya bağlı olarak açığa hızlı çıkan vajinal akıntı bulaşığı olabilir, tuvalet kağıdına yansıyabilir.

  • Sulfoxaflor  (08.06.16 19:59:50)