An operating system wasn’t found. Try disconnecting any drives don’t contai

An operating system wasn’t found. Try disconnecting any drives don’t contain an operating system.

windows 7yi usbe attım. boot first olarak usbyi seçtim. ama siyah ekranda bu hatayı veriyor. nerede hata yapıyorum? gerçekten 2 gündür beceremedim şu işleri

USB'ye atarken bootable olarak mı attınız? Öyle atılması lazım. Bootable değilse boot edeceği bir aygıt bulamıyor hata veriyordur.

  • 1lisan1insan  (08.06.16 14:58:48)
başgan
sen dünden beri ugrasiyorsun
en pratik yani - git internet cafe ye iso yu dvd ye yazdir
eger onu yapamazsan, iso yu direk usb ye kopyalarsan olmaz.
wudt.codeplex.com
buradan tool u indireceksin.
tooldan usb yi sececeksin.
iso nun yerini sececeksin.
o usb yi hazirlayacak
o hazırlanan usb ile format atacaksin.
  • kingcyrax  (08.06.16 17:09:39)
@kingcyrax

dediğini yaptıktan sonra bu hatayı verdi zaten
  • nemo problemo  (08.06.16 17:21:28)
o usb ile kurabildiniz mi?
dosyalar vs. kopyalandıktan sonra mı bu hata oldu yoksa daha hiç o noktaya gelemeden mi?

  • kingcyrax  (08.06.16 17:26:31)
sorun iso dosyasındanmış. windows.com üzerinden indirince sıkıntılıymış sanırım. boot edilmiyo.

  • nemo problemo  (08.06.16 20:23:00)
uefi makinaya uefisiz kurulum yapmaya calisiyo olabilir misin? Bios'tan legacy mode'u acman gerekiyo sanriim oyle olunca.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (08.06.16 21:49:05)
yok iso da da sıkıntı olmaz ama
istanbuldaysan gel elden yapayım baskan bende bootable usb var windows 7 64 bit için.

fatih beykoz uyar
ama sana tavsiyem, pc yi kafan rahat kullanmak istiyorsan bir ssd al.
  • kingcyrax  (08.06.16 22:47:12)
farklı bi iso indirip hallettim arkadaşlar. tüm problem iso dosyasındaymış. herkese teşekkürler.

  • nemo problemo  (09.06.16 20:54:57)