fatih portakal

www.cumhuriyet.com.tr

portakal'ın bu yorumu konusunda ne diyorsunuz? sözlükte hala bu adam iyi gazeteci değil, hep muhalefeti eleştiriyor vs. gibi yorumlar var. akp'nin her yanlışını açık açık söylüyor, sayıyor. bu o örneklerden sadece biri. daha ne yapmalı insanları mutlu etmek için?

Bu adama bayılıyorum, bence iyi bir gazeteci, bu videodaki söylediklerine sonuna dek katılıyorum.

  • noeldayın  (08.06.16 00:30:36)
bu bulteni bastan sona izledim, hatta sozluge de yazdım. bu konuda cok dogru bi tutum sergiledi. ama 1 ya da 2 haber sonra cb danısmanlarından birinin haberi ustune baskanlık da oturulur tartısılır dedi.
bence overrated bi isim, gaz alıyor, arada cok haklı şeyler söyluyor evet ama ben bu adama güvenemiyorum.

  • galandar kostumu  (08.06.16 00:35:10)
Gecen haberlerde izledim bunu. ailesine düşkün bir muhalif :)
Her şeyi üzerine alındı.
İyi bir gazeteci falan degil. Bu zamanda meşhur olmanin yolu gidişatın tersine hareket etmektir. o da bunu uyguluyor.
Bütün partilere eşit oranda bir eleştiri sergileyemiyor.
  • 1adam  (08.06.16 00:43:28)
daha önce de yine benzer bir olayda benzer söyler söylemişti. politikacı abiler lafın nereye gideceğini kimi üzeceğini düşünmenden saçmalamakta oldukça mahirler.
doğurma/doğrumamamızın derdine düşen büyüklerimiz canlarımızı korumayı pek umursamıyor...

portakalı beğeniyorum kısıtlı özgürlük alanında elinden geleni yapıyor. zaten havuzdan, yandaştan izlenecek bir şey yok denk gelirsem onu izlerim.
  • Ufuk  (08.06.16 00:47:08)
@galandar kostumu tartışılamaz deseydi objektif olmazdı ki. tek taraflı bir bakış açısı olurdu. elbette tartışılır demesi daha doğru bir yaklaşım.

@1adam chp'yi de, mhp'yi de, hdp'yi de ve hatta akp'yi de eleştiriyor. daha nasıl eşit oranda yaklaşım sergileyecek ki?
  • yetkili birine benzeyen abi  (08.06.16 00:50:24)