kaşar kızlarla nasıl anlaşıyorsunuz? 4 (sevgili olmak isteyen kaşar içerir)

selam dostlar.

kaşar kızlarla nasıl anlaşıyorsunuz serisi yeni sorusuyla yeniden sevenleriyle birlikte.

(git: 1086403)
(git: 1085364)
(git: 1085680)

geçmiş olaylar sonrası kaşar kızımız duygusala bağlamış durumda ne yazık ki.

tekrar gelmek için taklalar atıp sonra da isteyen taraf kendi değilmiş ayaklarına yatmalar, zırt bırt arayıp yoklama çekmeler, vıcık vıcık aşk içerikli mesajlar vs.

anlatırken midem bulandı.

şimdi düşünüyorum da ne yapsak da hem pekmezimiz dökülmese hem de götümüz s*kilmese?

o değilde kesin sakata gelicez yalnız. saykoya bağlayacak kız. artık tetikçi mi tutar, çıkışta abilerine mi şişletir ne yapar siz düşünün.

edit: bu arada kaşarımız da tam böyle taze kaşar. nasıl sünüyor var ya aklınız gider. o yüzden yani pekmez muhabbeti.

Sana kızla birlikte olma dedik. Kendin kasindin. Ölü taklidi yap bundan sonra.

  • damdanakan  (07.06.16 23:17:33)
İki meme elleyeceksin çektiğin çileye bak. Adam olun iki dakka. Porno bu gibi durumlar için icat edildi. Ölü taklidi yap +1

  • hasmetizm 2046  (07.06.16 23:20:25)
  • yuzır  (07.06.16 23:20:28)
ben o kıza yardımcı olmak istiyorum. ona ekşi duyuru'ya üye olmasını söyle. burada başlık açsın. fikirler vermek istiyorum kendisine. hatta burada 2 takıma ayrılalım. iyi olan kazansın.

  • matrix  (07.06.16 23:29:51)
sana şu şarkıyı armağan ediyorum.
www.youtube.com

pompaya devam. tüm kezban kaşarları seviyorum. onların da duyguları var. fagdyjtfku
  • Goddard  (07.06.16 23:33:43)
Bırt'a kadar okuyabildim.'zırt bırt' değil, 'zırt pırt.'

  • shadowcat  (07.06.16 23:35:12)
@shadowcat ahahaha pırt ayrı. karıştırma onu.

  • islergucler2  (07.06.16 23:43:30)
kız vıcık vıcık diye tanımladığın aşk içerikli mesajları atıyorsa senden yüz bulup atıyordur. zırt "bırt" arayıp yoklama çekiyorsa telefonlarını açıp cevap veriyorsun diyedir. benim de bu ikiyüzlülük karşısında okurken midem bulandı. taze kaşarmış da bilmemne. teallam.

hadi o kızı kaşar diye adlandırdın diyelim de, bu kadar yüz verip yüz verip sonrasında "ay ne yapışkan kız bu ayol" triplerine girmekte olan sana ne isim vermeli bilemedim ben. neyse sinirlenmiycem. madem kızın saykoya bağlayacağını ve sakata geleceğini düşünüyorsun tümden kes iletişimi. ölü taklidi yap. aramalara mesajlara cevap verme gördüğünde yolunu değiştir vs. o kadar da zor değil.
  • in vino veritas  (07.06.16 23:44:54)
Abi az biraz kalite şart herkese

  • Take it away honey  (07.06.16 23:47:46)
Ayrıca, taze kaşarlar, akan pekmezler falan.... iyy ne pis muhabbetin varmış senin de. :/

  • damdanakan  (08.06.16 00:36:45)
@ damdanakan ahahaha canım benim sana telefon alacam.

şaka bir yana duyurunun jargonu böyle galiba. bu şekilde yazmayınca idrak edemiyorlar maalesef.

pekmezlerle, kaşarlarla betimlemem gerekiyor olayı.
  • islergucler2  (08.06.16 00:53:02)
  • damdanakan  (08.06.16 01:16:24)
@damdanakan çok cahilsin canısı keşke ölsen.

(bkz: sana telefon alacam)

bonus

(bkz: seni öpeceğim)
  • islergucler2  (08.06.16 01:23:55)
Bana siber alemde laf atıldı bu platformda fhjhgf Bunu unutmiycam.

Eyvallah kanka, ben de sana telefon alacam :|

Cevap: Kıza da böyle alengirli konuşuyorsan umitlenmistir de arkasından söylediklerini duysa şarZi toprağa gömer. (bkz: onu da söyleyeyim)
  • damdanakan  (08.06.16 01:52:18)
@damdanakan kanka deme ama bak lazım olur sonra. ahahaha.

(bkz: çabuk heyecanlandı dikkat edersen)

(bkz: seni yiyerim)
  • islergucler2  (08.06.16 02:54:45)
iğrenç bi anlatım tarzı. vurusuyoz falan desen daha samimi daha ahlaklı.

kızların doğasında bağlanmak var dostum kerameti magic çubuğunda arama

cevap: offf ikiyuzluluge gel, açma telefonu? 5te 1 aç. mesajı alsın kız: sadece yatak
  • madeleine elster  (08.06.16 03:02:52)
birader ne tatava yaptın? 2 tıkıla, canın sıkılınca yol ver.

"kadın mektup gibidir, önce yazarsın, sonra yalarsın ve son olarak da postalarsın
  • prince legolas  (08.06.16 04:53:36)
usenmedim onceki entrylerle beraber hikayeyi anlamaya calistim.

kardes sen bu tirsak halinle o kizla yine iyi is cevirdin ha. bence once kendini bunun icin tebrik et. olan olmus bitmis, iki soguk davranirsin cevap vermezsin, olmadi s.ktir cekersin olur biter. kimse kimseyi eve zorla cagirip zorla duduklemedi ya. alan razi veren razi. kendini mesgul edecek baska konular bul bence.
  • bim tribi  (08.06.16 07:42:04)
olta amaçlı sormadığını varsayarak ve önceki duyurularını da okumadan cevap veriyorum.

1- tüm kadınların doğasında ya da hayatlarının her döneminde "bağlanma isteği" yoktur. kimi zaman sadece sevişmek isterler.

2- böyle kadınları bul.

3- böyle kadınları bulamıyorsan, açık ve net olarak duygusal bir şey istemediğini söyle.

4- var olan yapışkan bir kadından kurtulmak istiyorsan da çeşitli seçenekler var.

sorunlarım var intihar edeceğim diyebilirsin, gay'im diyeblirsin, eski sevgilimi unutamıyorum diyebilirsin, babamın borçu var 450 bin TL, onu ödeyeceğim diyebilirsin. hepsi soutacaktır kadını.
  • twelfth  (08.06.16 08:56:01)
Kızın yanında osur, geğir, burnunu karıştır. Senden iğrenmesini sağla.

Kızı yatağa da atmışsın, abisine yada babasına söylerse en iyi ihtimalle evlenmek zorunda kalırsın. Bana tecavüz etti diyebilir de ailesine. Hapiste de artık sabunun yere mi düşer yoksa şişe üstü mü olur bilemem.
  • Crowley  (08.06.16 08:56:59)
@matrix +1

kıza söyle tetikçisi ben olabilirim. zira bu duruma daha fazla dayanamayacak yüreğim.
  • lisa  (08.06.16 13:06:13)