kampçılar gelin bana çadır lazım

2 kişilik (ama tek kalacağım. zaten içine çantamı koyacağım için. 2. kişiye yer kalmayacak)
yazlık çadır arıyorum.
benim için en önemli etken 2 kg dan hafif olması
decathlon da 1 tane var ama ağırlığı 2.2 kg. bu yüzden almadım
2. etken kurulumu basit olmalı

www.decathlon.com.tr

şu çadırın kurulumundaki basitliğe bakarmısınız. böyle basit bir şey arıyorum.

www.decathlon.com.tr

hamak düşünmez miyiz? yatak konforu ve kamp şartları bir arada.
  • zebragibi  (07.06.16 19:29:43 ~ 19:29:57)
Hamak değil. Çadır lazım

  • bana her yer cehennem  (07.06.16 19:38:24)
You have no idea. Cibinlikli tenteli hamak kücüktür üc.

www.bahriyeli.com.tr

Fp olarak decathlonun üzerine cikamazsin. Bir de yazlik dediginden cok kaliteli olmasi da mühim degil. Yagmur dahi isin icine sokarsan kac derim ama, loapa kay. Yoksa dur decathlonda.

Bir de tek kisi 3 bölmeli 6 kisilik cadir kurmak bile max 20 dk aliyorken niye basit kurulum, onu anlamis degilim. Neyse, diyeceklerim bu kadar.
  • Silesius  (07.06.16 20:13:01)