[]

AB içi Para transferi

Arkadaşlar ben, Ab içerisinde Ispanya'da bir hesaba para göndermek istiyorum. Kendi hesabım Fransa'da ve orada yaşıyorum. Bankaların Ab içi transfer ücreti hakkında bir fikriniz var mı? Gönderilecek olan para Euro.
 
iban ve bic ile bedava olması gerek. çoğu internet bankacılığında bedava, kasadan ise miktara göre alırlar bişiler.


  • kurnaz  (07.06.16 16:38:08 ~ 16:38:31) 
Ben farklı ülkeler arasında bedavaya gönderiyorum.


  • crown  (07.06.16 16:38:59) 
Sepa denilen muhabbet var, bedava olmali ab ici. Online bankingden yap ama.


  • kuehles blondes  (07.06.16 16:46:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.