Avea pismanlik midir?

Yaw gensler vodafone kullaniyorumda net yetmiyo ve sagolsunlar ek paketlerde fena kitliyorlar, aveanin bir paketini gordum de 10 gb 45 tl.. Fakat malum avea da cekmiyor, yillar once kullanmistim ve cekmedigi icin vodafonea gecmistim ama son zamanlardaki halini bilmiyorum, ozellikle net icin soruyorum cok sorun yasarmiyim gecsem? Bi de gectikten sonra 3 ay degistiremiyormussun galiba da o yuzden de soruyorum
Thnx...

bende çekiyor ama bu yaşadığınız yere bağlı. aynı mahallenin bi ucundaki evde çeker başka bi yerde çekmez vs. bi deneyin. olmadı değiştirirsiniz.

  • elorelia  (07.06.16 12:47:32 ~ 12:47:59)
ben turkcell'e kızıp tam dediğin tarifeye geçtim, gayet memnunum. çekim kalitesinde falan bir sıkıntı yok.

  • babilbaligi  (07.06.16 12:48:12)
vodafone red iyidir. bol bol hediye internet gönderiyor, her ay 1 gb kesin fazladan alabiliyorsun. Beşiktaş maçlarında bazen veriyor falan. ben çok memnunum, yemeksepeti de cabası.

ama avea pişmanlıktır aga, 6 sene kullandım, en ufak bir faydası yoktu, hala öyle.
  • hakim oynayin dedi  (07.06.16 12:51:15)
şirket hattımız vodafonedu. pahalı oluyor diye aveaya geçtik, 1 ay sonra tüm ofis vodafonea döndük.
yeterli olmuştur herhalde.

  • cabiday  (07.06.16 12:52:16)
Haydaaa,ne yapsakki

  • alttaraf  (07.06.16 12:55:49)
4 aylık kullanıcıyım adım samuel. avea (yeni türk telekom) çok yakın bir zamana kadar (3-4 ay önce, birleşme zamanlarına kadar), diğer operatörler gibi 900 MHZ değil 1800 Mhz GSM bandını kullanmaktaydı. bu frekanslarda atmosferde ve diğer yansımalarla enerji kaybı 900'e nazaran çok daha fazla olduğundan sinyal problemleri yaşanıyordu. ancak yakın zamanda avea da 900 Mhz'e tamamen dönüş yaptı. yıllar önce avea'dan bu sinyal sorunu yüzünden ayrılmıştım, bu dönemde güzel bi kampanyayla geçiş yaptım artık hiç sorun yaşamıyorum.

  • kaichi  (07.06.16 13:05:58)
baş şu anda mesaj geldi vodafone'dan.
ramazan ayı sebebiyle 1 gb hedayee !!

aylık 4 gb var tarifemde, hediyeler ile 7 gb'a çıktı maşallah.
  • hakim oynayin dedi  (07.06.16 13:07:23)
O ramazan hediyesi bana da geldi ama vodafone yanimda uygulamasina girince gorunmuyor nedense

  • alttaraf  (07.06.16 13:12:15)
oralarda biyerdedir, kurcala :)

  • hakim oynayin dedi  (07.06.16 13:12:54)
Avea büyük pişmanlıktır.

  • naberabi  (07.06.16 14:49:04)
ben de 15 yıllık falan turkcelliydim, aveaya geçeli henüz 2 hafta oldu memnunum. dağ başında bir yerde yaşıyorum. fabrikada özellikle oturduğum ofiste turkcell çekmiyordu üstüne yüksek fiyatlar falan canıma tak etti. nasıl olsa o da çekmiyor geçeyim bari dedim. keşke daha önce geçseydim çok güzel çekiyor çünkü.

  • yue  (07.06.16 15:03:37)