YDS Deneme Kitabı Önerebilir Misiniz?

Sınav formatında hazırlanmış deneme sınavlarına bakıyorum. Siz hangi yayınevini tavsiye edersiniz?

Kriter şur; zorluk derecesi gerçek sınava yakın olsun. Bu denemelerden alınan puan gerçek sınav için de bir ölçüt olsun. Yani amaç gubidik kandırmacalı cevaplarla zor sormak değil; gerçeğe yakınlık.

Epey gezindim internette ama budur diyebileceği çıkmadı. Lafı uzatmayayım sizler ne dersiniz? Beğendiğiniz böyle bir deneme kitabı var mı?

eski soruları tavsiye ederim. internette hepsi var aratırsan.

  • rakicandir  (07.06.16 09:22:00)
Eski sorular+1 ve akin yayinlari. Ilk sinava sadece akin'in sinav teknikleri ile calisip 87(?) aldim. Ikinci defa girisimde sadece eski sorulari cozup zayif oldugum konulari tekrar calistim ve 96,25 aldim. Genelde ayni konular/soru tipleri cikiyor. Belli basli seyleri sormak zorundalar. Siz de koru korune calismak yerine bunlarda yanlis yapma olasiliginizi sifira yaklastirirsaniz en azindan belirli bir puanin altina dusmezsiniz. Mesela while/whereas kullanimini anlamak icin kpds-yds demedim ne bulursam cozdum. Sinavda da o soruda cok zorlanmadim.
Simdiden kolay gelsin ve basarilar!

  • ganbatte  (07.06.16 11:36:53)