laptopu tamiri ne kadara mal olur?

Menteşesi çıkmış, çıkarken de dış kaplaması ekrandan ayrılmış. Artık yapıştırırlar mi, naparlar bilmiyorum. Alet çalışır vaziyette. Garanti süresi dolmadi henüz ama garanti belgesini bulamıyorum. Marka hd. Beşiktaş ya da sisli'deki teknik servislerden birine goturcem yarın. Ne kadar fiyat kesilir aşağı yukarı?

Hp olacak.

  • damdanakan  (06.06.16 21:51:17)
garanti dışı bir işlem olur. 100-200 falan ateşlersin zannımca.

  • cekilmis gayfe  (06.06.16 21:53:58)
ben buna ilaveten ekranı kırmıştım. menteşeyi mahallede ki bilgisayarcı bedavaya yaptı(sadece ekran parası aldı). masrafı yok ama çok uğraştırıyor dedi. uğraşacak birisi lazım. 50-100 arası diyorum ben.

  • belkider  (06.06.16 22:05:15 ~ 22:16:55)
Kesinlikle birkaç yerden fiyat al ve içine sinmeyen yere bırakma bilgisayarı. İçindeki kişisel bilgileri de yok edemiyorsan da gizle, geçici olarak bir yere kopyala falan.

Güvenme o çakallara.
  • chicha  (06.06.16 22:08:03)
www8.hp.com

İstanbul'dayim yetkili servisler bunlarmis. Laptop elimde hepsine teker teker gideyim mi? :) Cidden bilmediğinden soruyorum.
  • damdanakan  (06.06.16 22:10:52)
Mecidiyeköy'deki servisler siteye göre yazıcı bakımı yapıyor, bilgisayar için 4. Levent veya Güneşli'ye gitmen gerekecek sanki.

Yine de emin olmak için arayıp sor istersen Mecidiyeköy'ü.
  • chicha  (06.06.16 22:24:35)
Bana da öyle geldi. Sabahleyin teker teker arayayim.

  • damdanakan  (06.06.16 22:26:42)