Bilinçli göz kırpmak!?!?

Önce manuel nefes alma gibi bir takıntım varken o azalarak giderken, yani hahfifled şimdi böyle bir şey oluştu, tamam herkes göz kırpıyor ama ben bunun frkındayım, 2 -3 gündür sinir ediyor. Evet psikiyatriye gitmistim ve panik atak+okb teshisi konmustu, neyse ilacı kullandim 2-3 ay takintilar azalmisti simdi iyi oldun diye kendim biraktim ilaci, simdi 1-1.5 aydir iyidim 2-3 gundur anksiyete ve okb yine geldi, otomatik yapilan aktiviteleri bir anda manuele aliyorum. Belki komik gelebilir size ama iste

ilacı bırakırsan geri gelir tabi çok normal.

  • sta  (05.06.16 18:48:18)
Bir kadın vardı geçenlerde göz kırparak helikopterlere sinyal verdiğini falan düşünüyordu. Sanırım şizofrendi. Bunlar size komik gelebilir ama zamanla bu davranışlara çeşitli anlamlar yükleyebilirsiniz ve durumunuz kötüye gidebilir. OKB sahibi hastaların şizofreniye gittiğiyle ilgili kesin bir şey okumadım ama kafanıza göre ilaç bırakmamalısınız. İlaç kullanırken terapi görmeniz sorunların geri dönmesini engelleyebilir.

  • dissendium  (05.06.16 19:01:29)
inatlaşma tikinle zamanla unutursun.

  • kelepir  (05.06.16 19:02:34)
Okb yse on dkda geçmez. Terapi lazım bi de, sırf ilaçla olacak iş değil. Bi de yenilmez, iyileştirilemez bi şey değil. Sekiz sene okbli gezindim, simdi tik yok son beş altı yıldır.

  • damdanakan  (05.06.16 19:09:45)
@damdanakan insalah, psikiyatri psikologa falan yonlendirmedi ama ilac vermisti kullandigim zaman rahattim,

@kelepir o nasil bir sey
  • le fantome de l opera  (05.06.16 23:37:12)