kaşar kızlarla nasıl anlaşıyorsunuz? 3 (sevişme sonrası içerir)

selam dostlar.
kaşar kızlarla nasıl anlaşıyorsunuz serisi yeni sorusuyla sevenleriyle birlikte.

öncekiler için:
(git: 1085364)
(git: 1085680)

şimdi endişeli geçen olay sonrası zayiatsız şekilde paketleyip gönderdik bu kızı.

fakat tanıdığımız kızlarla olduğu gibi tekrar arayıp soruyor muyuz bu tipleri?

iki gün sonra aramadı sormadı diye ev adresine kesik kulak vs. göndermesin?

ben kendime paranoyak derdim, kendimden bir s.kim olmayacağını düşünerek geçti yıllarım şimdiye kadar mesela. ta ki seni görene kadar.

çok teşekkürler usta, bana hafiften de olsa normal olduğumu hatırlattın. bu kadar kafaya takma bence sen, düşünerek engelleyemezsin hiçbir şeyi. akışına bırak, olacağı varsa olur.
  • hayati cozemeyen adam  (05.06.16 18:24:28 ~ 06.06.16 00:48:09)
Belli ki sevgili olunacak biri degilsin.oyüzden arayıp sorma

  • astrid  (05.06.16 18:25:44)
Ya çok afedersin de (bkz: bir am uğruna ya rab ne güneşler soluyor)

Hocam canın isterse ara, istemezse arama. Kesik kulak gönderme ihtimali her zaman var, sonuna kadar devam edip evlenecek misin bu sebepten kadınla?
Sevişmeye devam etmek istiyorsan arayıp yoklarsın, o da istiyorsa edersiniz. Yok baktın ki onun motivasyonu başka, ilişkiye kayacak gibi durumlar, sen ilişki yaşamak istemiyorsan iletişimi kesersin.

Bu kadar korkmayın insanlardan.
  • buff  (05.06.16 18:27:58)
Basından beri trolluyor muydun?

  • damdanakan  (05.06.16 18:36:21)
Sen ona kesik kulak yolla, beni niye aramadın de.

  • powerpufgirl  (05.06.16 18:46:46)
kaşar kız diye ne tatava yaptın günlerdir aman... anladık tamam seks hayatın var. bi de ister ara ister arama ne kesik kulağı göndericek ya? muhtemelen kızın s.kinde bile değilsindir.

  • ambrosia  (05.06.16 18:48:20 ~ 06.06.16 00:48:31)
Ne yaşarsan yaşa ama karşındaki insanları kaşar kızlar diye etiketlemen çok çirkin. Onlar öyleyse sen ne oluyorsun bu durumda saygı önemli
Onun dışında soruya cevap; dikkat et kardeş böbreklerini paket yapıp eline vermesinler

  • limoncello  (05.06.16 19:59:26)
yav hocam sikeceksen sik sikmeyeceksen paketle yolla ne bu saçma sapan tripler.
Duyuruda eski sevgiliniz var da ona '' bak senden ayrıldım çatır çutur sevişiyorum '' diye zarf mı atıyorsunuz ?

  • Nox  (05.06.16 20:02:48)
(bkz: don't feed the troll) demeye gelmiştim ama siz zaten yeterince beslemişsiniz günlerce. neyse ben hiç bölmeyeyim o zaman.

  • köstebek kurabiye  (05.06.16 20:40:49)
>zayiatsız şekilde paketleyip gönderdik bu kızı.

şişme bebeğin ismi Asuman mıydı?
  • matrix  (05.06.16 21:03:29)
@limoncello:

>Ne yaşarsan yaşa ama karşındaki insanları kaşar kızlar diye etiketlemen çok çirkin. Onlar öyleyse sen ne oluyorsun bu durumda saygı önemli

+1 hiç haz etmem bu "kaşar", "kezban" gibi yaftalamalardan. hani ben erkek olarak itici buluyorken bu tabirleri kullanan kadınların da varlığı şaşırtıyor. bir de kız gelmiş sevişmiş, adamı mutlu etmiş, adam sanki kıza çok özel boyutlarda deneyimler kazandırmış gibi "kaşar" diyebiliyor. seni sevişilesi biri olarak görmüş yahu, sırf bunun hatrına insan kaşar demez.

@Nox:

>Duyuruda eski sevgiliniz var da ona '' bak senden ayrıldım çatır çutur sevişiyorum '' diye zarf mı atıyorsunuz ?

umarım böyle bir ihtimal hiç yoktur. çok ezikçe olmaz mı bu yaf? böyle bir şey yapmaya muhtaç hisseden ve bundan böbürlenen bir insan olmak nasıl bir şeydir acaba?
  • matrix  (05.06.16 21:24:25)
@matrix "adam sanki kıza çok özel boyutlarda deneyimler kazandırmış gibi "kaşar" diyebiliyor"

sen o özel boyutlu deneyimleri birde kaşar kızımıza sorsana delikanlı.

ahahaha.
  • islergucler2  (05.06.16 23:32:50)
@islergucler2:

ver telefonunu kızın. soracağım. :)
  • matrix  (05.06.16 23:37:53)
O karakterde bir kız senin gibi bir huyluyu nasıl kendine fakbadi olarak seçmiş çok merak ettim açıkçası. Ya kız kaşar değil ya da sen insanları trolleme peşindesin.

Eğer ciddiysen de ;
-öpüşmeden seviş
-hal hatır sorma kısımlarına girme, canın isteyince yokla sadece
-yanındayken fazla sıcak muhabbet etme, ona ne gözle baktığını belli et
  • lisa  (06.06.16 00:45:46)
madem bu tiksiniyorsun sevişme
kaşar dediğin kadın tipi sevgili olmadan oynaşan sevişense
sen de onlarla sevişiyorsan gönül ilişkisi oladan kaşarın dik alasısın
onuna buna verin demek.....
  • fasulyek  (06.06.16 01:20:55)
kaşar bela olmaz başa, oluyorsa kaşar dan öte başka sorunları vardır.

  • gokhan atestepe  (06.06.16 01:59:33)
Kardeş hayırlı olsun

  • eksimeksi  (06.06.16 03:25:48)