[]

hangi sanal kart?

paypal gittikten sonra yurt dışı alışverişi için sanal kart kullanmak istiyorum. siz hangi kartları kullanıyorsunuz? aklımda akbank var. bu bankanın sanal kartını kullanan var mı ? veya tavsiye edebileceğiniz ?
 
sanal kartlar arasında ne fark var kardeş? kredi kartı alacağın banka sana komisyon geçirecek mi, işlemler hızlı mı yavaş mı bunlar önemli. sanal kart dediğin her yerde aynı. ayrıca alabilirsen cepteteb öneririm.


  • baal  (05.06.16 13:12:36) 
@baal windowsphone'da tüm bankalar yok o yüzden. eklemeyi unutmuşum.


  • jepa  (05.06.16 13:13:41) 
akbank'ın sanal kartı candır.

yıllardır kullanıyorum. kartın kendi üstündeki 16 haneyi kullanıma kapattım. sadece sanal kartı kullanıyorum. yani kart kaybolsa da o numaralar bi işe yaramıyor. sanal kart için de yıllık bi ücret alıyor ama geri isteyince hemen veriyor.

diğer bankalarda farklı olabiliyor. hepsi aynı değil kesinlikle.
  • yoggi  (05.06.16 13:29:37) 
Maaş hesabının bulunduğu banka tabi ki. Hiçbirinin diğerinden farkı yok ki. En azından yıllık ücret kesmezler.


  • fuzzy olmak istemistim  (05.06.16 20:40:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.