ziraat bankasında çalışan (annesi babası akrabası çalışsa da olur)

benm bi hesabım var ama bunu kontrol etmek için bankaya gitmeye hiç vaktim yok. sabah 7 akşam 8 işteyim. hesap no mu versem bana para yatmış ya da yatmamş diebilcek birisine ihtyacm var. rentts at gmail com dan ya da sözlükten ya da bu duyurunun altından ulaşrsanız çok minnettar kalırım.

ne suçu olablr ki?

  • rentts  (17.11.09 22:39:47)
suc olmayabilir ama bilgi vermeleri etik değildir , zaten normal banka çalışanı hesap numaranızı aldıktan sonra bilgilerinizi teyit etmek isteyecektir , bilgiler örtüşmez ise size hesap hakkında herhangi bir bilgi vermez , vermemelidir.

  • JD  (17.11.09 23:33:37)
o zaman o da suca tesvikten suclu sayilsin

  • cosmicgadin  (18.11.09 10:59:53)
vay anasını arkadaş millet bankaları hortumluyo o suç değil biz kendi hesabımıza bakmaya çalşnca suçlu oluoruz. burda suça teşvk eden varsa o da devlettir hayvan gibi doldurup şubeleri ondan sonra benden o şubeye gidip işlem yapmamı beklemesi zaten ayrı bi saçmalık. o kadar kalabalkta ben domz gribi olup ölürsem nolcak? amerkada olsa o bankaya öyle bi tazmnat davası açlır ki ağlarlar. ama burası trkye rögara düşüp kadının çocuğu ölüyo suçlu kadın oluyo, nie? çocuğunun elini sıkı tutmadığı için. peki burdan şöyle bi sonuca varamaz mıyız "burası öyle siktiriboktan bi ülke ki sokakta yürürken çocuğunu beline bağlamazsan her an ölebilir" yani "devlet asli görevi olan vatandaşının canını, sağlığını koruma görevini yerine getirememekte ve aciz kalmakta" asli görevini yapmayan bi devletin vatandaşıyız. ne mutlu türküm diyene.

  • rentts  (18.11.09 11:23:43 ~ 11:25:11)
domuz gribi olup ölmemeniz için telefon bankacılığı diye birşey keşfetmiş ziraat bankası 444 00 00

  • murtilli  (18.11.09 11:42:03)
derdime derman olmayan cevaba ne diye tick atayım.

  • rentts  (22.11.09 11:20:18)