İfşa Hangi İhtiyacınızı Karşılıyor ?

Sb.

Yalnız ciddi soruyorum. Dalga değil.

Ne hissediyorsunuz, Neden?

Fotoğrafı koyarken ve/veya yorumlardan sonra?

eğlence ihtiyacımızı karşılıyor.

  • devilred  (05.06.16 00:42:55)
Hiçbir şey hissetmiyorum.

  • i was made for you  (05.06.16 00:43:20)
eğlence+1

  • basond  (05.06.16 00:43:27)
Bu soruyu sormak hangi ihtiyacını karşılıyor?

  • teritori  (05.06.16 00:43:28)
Beni çirkin ya da erkek sanıyorlar. Ben o yüzden koyuyorum.

  • damdanakan  (05.06.16 00:43:43)
orgazm

  • Lola90  (05.06.16 00:43:49)
eğlence tamamen. ben ifşa ettim sildim güldük eğlendik bitti. sex gibi düşün.

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.06.16 00:43:56)
Eğlence +1

Kötü yorumlar da oluyor,ben üzülüyorum şahsen.
Ama buradaki çoğunluk maşallah yunan tanrı(ça) ları gibi
  • rakicandir  (05.06.16 00:44:12)
5 kızın numarasını aldım

  • groovettyn  (05.06.16 00:44:46)
memur olduktan sonraki halime yapılan yorumlara bildigin kahkahalarla güldüm gece gece valla. para versem eglenemezdim bu gece böyle. kimse kimseyi kırmadan eglencesine takılıyor.

  • akatreil  (05.06.16 00:44:48)
ifsalar degil de yorum/cevaplar cok komik ve yaratici oluyor, ben okurken cok guluyorum

  • exlibris  (05.06.16 00:45:10)
Eğlence olsun diye tamamen bir de insanları görmek güzel.

Zaten 3-5 gün sonra unutuyorsun nicklerini de yüzlerini de
  • buiret  (05.06.16 00:45:12)
Eglence. Yoksa burada gorduklerimin yuzde 90'nini yarin unutcam.

  • isott  (05.06.16 00:48:53)
bana camiayla kaynaştığımı hissettiriyor. normalde çok agresifim, burada kavga etmediğim insan sayısı hayli azdır. buna rağmen ifşada kimsenin kalbini kırmamaya gayret ediyorum ki genel olarak herkes buna dikkat ediyor gibi. nasıl desem, bu platformda sıkça vakit geçiren insanlar için bi' çeşit buz kıracağı oluyor. gülünüyor, eğleniliyor, keyifli bir akşam geçiriliyor. olabildiğine sanal olmasına rağmen başkalarıyla bir arada keyifli vakit geçirmiş oluyorsun işte. güzel yani. ben ifşa akşamlarında bayağı keyifleniyorum açıkçası.

***

edit: godoşu beklerken çok haklı. bazı cinsler troll'lüğün falan da ötesine geçip insanların ciddi anlamda moralini bozabilecek şeyler yazıyor/yapıyor. daha önce de söylemiştim, duyuru için "ifşa kuralları" bile eklenebilir. ifşadan soğutmak suç olabilir mesela ajsfkal. yani hepimize "kardeş tipten müebbet yersin" deniyor ama bir kadına mesela milf'ler, git burdanlar havada uçuştu. ayıp. bunların olmaması lazım.
  • der meister  (05.06.16 00:51:10 ~ 00:57:17)
burada bir kadın fotosunu koyunca çek dediler. ben tamamen eğlence olduğunu düşünmüyorum. kılıf takılmasa ne güzel olur. bir de ordu gibi başladı herkes. yanlış anlamayın pek cicisiniz vs ama salt eğlence olsaydı kadına 40+ diye çek mek demezdiniz herhalde. bir de milf diyenler olmuş. yani muhabbeti yapan siz, pişman olan siz. ne ayak. geyik çevirenler üzerine alınmasın, fotosunu silemeyen durumuna yansın/yanmasın vs. ama kadın neye uğradığını şaşırmıştır herhalde. neyse ya.

  • godoşu beklerken  (05.06.16 00:52:05)
benim ramazan öncesi kumanya ihtiyacımı karşıladı.

  • cryzy  (05.06.16 00:57:01)
yalnız ve mutsuz insanların duygusal masturbasyonu.

herkes konuşulacak değeri olduğunu gördükten sonra bazı mesajlar cevapsız kalıcak bu akşam, bazıları telefon numaralarını alıcak. 1 kişiyle kahve içilecek. uyum varsa ilişki yoksa fuck buddy olacaklar.
  • only the strong survive  (05.06.16 00:58:28)
Anonimlik her zaman iyi. Ifsa 3den degil de edilen olarak merakimi giderip yorumlarin yazarlarina dair de kisilik analizi yapmami sagliyor.

  • shadowcat  (05.06.16 01:00:19 ~ 01:00:52)
ifşa edenlerden biriyle tanıştım, aynı yerlerde oturuyor sayılırız, arkadaş olduk. böyle bir ihtiyacı karşıladı.

  • nice tnetennba  (05.06.16 01:01:54)
benim canım sıkılıyordu, iyi oldu gece gece.

  • köstebek kurabiye  (05.06.16 01:02:46)
ifşa yapmayanlar için ifşa yapanları yargılayıp eleştirmeye yarıyor ayrıca.

  • rakicandir  (05.06.16 01:24:33)
onaylanma
eğlenme
dikkat çekme
yakınlaşma
paylaşma

insan olma özetle
  • kirazıseviyorum  (05.06.16 01:25:39)
ihtiyacın neden yadırgandığına kulp bulmaya gerek yok:

dakikalar içerisinde sağ frame baştan aşağı ifşa doldu.

kiminiz eğlenirken kiminiz bazı kimselere basbayağı sktr çekti. hani eğleniliyor ya. yok, olur mu, audition'a geliniyor, miss mister universe falan.
e eğleniyorsan başkasını ne hakla dehliyorsun? eğlenmiyorsan, iş hallediyorsan neden martaval okuyorsun?

bir de bazı insanlar gerçekten onaylanmak gibi temel bir amaçla koyuyor fotosunu, belli oluyor ama fark etmeden dan dun geçiriyorlar. herkes sizinle aynı nedenden ifşa yapmak zorunda mı? size "ben güzel miyim, yakışıklı mıyım" diye sorulmadığında bile götüme benziyosun tarzı cevap nasıl veriyorsunuz? yani espri de içermiyor mesela, şuyun eksik buyun fazla vs muhabbeti dönüyor, onları diyorum. bir insan beğenilmek istiyorsa aksini yapmak zevk mi veriyor?

belki istemeyen takılmasın dersiniz ama bu şekilde olduğunda bu resmen flood etmek, yani burası bition da değil. çok doğal değil bu olay.

sonra fotosunu kaldıramayan, çünkü maalesef fotoğrafı google keşinde kalmasa bile delinin teki tarafından kaydedilip google piyasasına tekrar sokulan kimseler olabiliyor. vs vs vs

bana çelişki gibi görünen bir şey daha var; bir tane troll'un yaptığı hafakan bastırıyor da, "duyuru formatı veya içeriği böyle olmamalı rererö" diye, sağdaki son cevaplananlar index'i ifşayla dolup taştığında sorun yok.

yani soruya alınacağınıza diğerleri ne düşünüyor olabilir gibi baksanız bunlar olmayacak aslında. boku çıkmasa güzel olacak. ama boku çıkıyor. ne oldu? herkes sildi.

e peki ben eğlenmek için saçma sapan bir soru post etsem sonra silsem? size de komik gelmese ama sağ yanı bunlarla doldursam? ikinci bir hesaptan trollesem?

biraz dürüst olsak, birazcık abartmasak kimse kimseye bir şey söylemez aslında.
  • godoşu beklerken  (05.06.16 01:44:42 ~ 02:37:17)
maslow'un ihtiyaclar piramidinin en ust ve 3. katmanindaki birkac madde iste:

www.notdelisi.com
  • scars dont fade  (05.06.16 02:05:34)