ifşa :(

Her ifşada duyurunun güzellik oranı bi tık artıyor mu? Bu güne kadar kaçırdığım ifşa olmadı duyuruda. Her seferinde cidden bi level atlıyor.

İfşa kalitesi arttıkça ben ifşa yapamıyorum :((

ya kızlar maşallah da erkekler biraz, yani nasıl diyim... :(

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (05.06.16 00:00:12)
yok, biz cirkinler atmayi biraktik. seviye yükseliyor saniyorsunuz.

  • Silesius  (05.06.16 00:01:12)
bugünün teması tipsizlerdi,hic yeltenmedim.

  • Lola90  (05.06.16 00:01:47)
@celeron +1

ego mastürbasyonu.
  • icim urperiyor  (05.06.16 00:03:24)
ifşa = "bana güzel olduğmu söyleyin"

güzelliği geçtim es kaza üstündeki ütüsüz olsa bile itin götüne sokulan insanları görünce fikir edinebilirsin. sidik yarışından başka bir şey değil.

al yukarda "tipsizler" diyor açık açık, oradan tart işte ifşacıları ve yorum yapanları. bir insanı fiziksel görünümüyle eleştirmek açık açık "ben dar görüşlü bir aptalım" demekle aynı şey bana göre.
  • celeron 300a  (05.06.16 00:05:09 ~ 00:06:19)
ifşa ikiye ayrılıyor 1 bunun tadını çıkaran umrunda olmayan adamlar 2 bir de bunları eleştrip götünü yayan şişko çirkin tayfa.

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.06.16 00:07:45)
Evet guzel kadin orani artmis ama her zamanki gibi yakisikli adam yok:)

  • stavro  (05.06.16 00:17:42)
kızlar güzel de erkekler tipsiz be. bi apocalypse yakışıklıydı.

  • nice tnetennba  (05.06.16 00:19:11)
ilk ifşaları hatırlıyorum da gerçekten güzel kızlar gelmiş duyuruya. erkekler olarak hala umut vermiyoruz. :(

  • xenophobe  (05.06.16 00:24:29)