[]

zootopia

zootropolis diye cevirmisler. zootopia diye kalsa olmuyor muydu?

izlenir mi?

youtu.be

 
9gag'de aylardır bu filmi bekliyorlardı sanırım. çok geyiği dönüyordu. izlenir gibi duruyor.


  • teritori  (04.06.16 23:34:14) 
izledim, fena değil.

zootopia diye bırakmayan yapım şirketi muhtemelen (dağıtıcı da olabilir). sadece bizim ülkemizde değil çoğu ülkede bu şekilde bir çeviri yapmışlar.

bizim ülkedeki hali > Zootropolis: Hayvanlar Sehri

diğer şekiller: www.imdb.com
  • entrapmen  (04.06.16 23:47:56) 
izlenir


  • eksimeksi  (05.06.16 03:39:40) 
izlenir. sinemada veya türkçe izlemek gibi bir derdiniz yoksa bluray ripleri malum ortamlarda var.


  • inheritance  (06.06.16 09:38:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.