doğru mudur sizce ?

45 yaşında kıro tipli ilkokul mezunu adam çok güzel 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisi ile evlendi.Adamın istanbulda merkezi yerlerde bi kaç tane manavları var.Siz bunu etik buluyor musunuz ?

Aşkta etik arayanları doğru bulmuyorum.

  • etna  (04.06.16 14:35:27)
Ben senin böyle sorular sormanı etik bulmuyorum.

  • Goddard  (04.06.16 14:37:23)
hayır bulmuyorum.

  • nothing in my way  (04.06.16 14:41:11)
yas farki fazla dogru. bana gore turkiye'de universitedeki kizlarin en az yarisi kiro. uni okumak, birini kiroluktan almiyor ne yazikki.

  • ubi dubium ibi libertas  (04.06.16 14:45:05)
Neden fikirlerinin onaylanmasına ihtiyaç uyuyorsun cenkist? Bana ne, ne yaparsan yap tabii de sırf bu ayarda soru soruyorsun, insanın dikkatini çekmemesi imkansız. "Bu çok saçma değil mi?", "bu sizce de rezillik değil mi?", "bu sizce etik mi?"...vs. Nedir sana bu tür soruları sorduran? Merak etmek, sorgulamak falan değil yani bu. Kendi belirgin bir fikrin var ancak bunun onaylanmasını istiyorsun, onaylamayanı da beğenmiyorsun çoğu zaman. Tuhaf adamsın.

  • soso  (04.06.16 15:19:42)
etik bulmuyorum. asla bulamam. 6-7 yaşa bile sübyancılık olarak bakıyorum. çok kez dedim bu soruları buraya sormanız yanlış diye çünkü buranında %90ı sübyancılardan oluşuyor.

  • freetakilir  (04.06.16 15:49:15)
@cenkist
hangi tipler hangi tiplerle evlenebilir, hangi yaş farkında evlenebilir
bir listesini çıkart sen de rahatla biz de

aq tayyip bile daha bu kadar tek tipleştirmedi milleti
  • yons  (04.06.16 16:29:07)
etikle alakası yok karakterle alakası var bu işlerde etik olmaz.

  • basond  (04.06.16 16:34:00)
manavı olmasa etik bulmazdım ama manav önemli

  • shotgunwoman  (04.06.16 17:46:05)
Ya Sütçü olsaydı

  • madeleine elster  (04.06.16 18:12:39)
ne oldu rahatsız mı oldunuz? Ortada etik olmayan bir şey varsa insanların yüzüne konuşamadığınız şeyi gelip burda anonimlik kisvesi altına sığınarak korkakça yazmanızdır.

  • kamazz  (04.06.16 19:17:42)