alfa 159 alıyorum ilandaki araç hk. yorumlarınız ?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

www.sahibinden.com

alfa romeo efsanedir.
parçaları pahalıdır her teknik servis bakamıyor.
156 kullandım araç yağ gibi akıyor ki 159 deli rahattır.
taktır lpg kullan mis.
  • Alt4y  (03.06.16 17:21:58)
dizel diyor yav ne lpgsi =) ben bir türlü cesaret edip alamadım alfa. türkiyede piyasası yok diye. ama çok beğeniyorum aletleri.

  • argent dawn  (03.06.16 17:31:46)
modşfiye araçların temiz olması çok çok zor. kesinlikle paraya kıyın almadan iyi bir ustaya götürün

  • oscar  (03.06.16 17:35:29)
alfa romeo zevk arabasıdır, keyif arabasıdır, kalite ortalama altında, arıza oranı ortalamanın baya bir üstündedir. bunları bilerek alıyorsanız keyifler.

alfa romeo alanlar genelde hayatboyu sürekli bir alfaya sahip oluyorlar, bu keyif oranının bir göstergesi.

sınırlı para, verim ve sonraki satışları düşünüyorsanız almayın, ama dediğim gibi keyif, tasarım, zevk ve mutluluk ön plandaysa alfa en iyi araçlardan o konuda.
  • kurnaz  (03.06.16 17:40:24 ~ 17:41:46)
açılın 159'cu geldi. 3 yıl kullandım sonra hüzünle sattım her şeyiyle aynı modelini.

1. alfa'dan anlayan bir yere göster mutlaka. vw vey bmw servisine götürme.
2. şanzıman kontrol
3. salıncaklar kontrol
4. trigger kaçta değişmiş ögren.
5. bakımlarda motora ne tarz işlemler uygulanmış?
6. partikül filtresi sık tıkanıyor mu? geçmişte ne tarz işlemler yapıldı (filtre iptal vb?)

kilometre yüksek, 6 ayda bir 1-2 TL'lik masraf çıkarmasına hazır ol (şu an sapasağlam bile olsa)
  • 507  (03.06.16 17:46:56 ~ 17:48:10)
199000 km nedir ya alfa hemde .bulaşma son kullanan olursun.

  • jamswety  (03.06.16 18:15:57)