[]

İstanbuldan tekirdağ sgkya nasıl giderim?

Otogardan direk tekirdağ otobüsüne mi bineyim?
 
yok malatya otobüsüne bin


  • cekilmis gayfe  (02.06.16 23:04:29) 
evet. tekirdağ otogardan taksi ucuzdu tam fiyatını hatırlamıyorum. taksi istemezseniz dolmuşlar otogardan kalkıyordu en son gittiğimde.


  • golgi aygıtı  (02.06.16 23:07:07) 
otogardan istabul seyahat ile tekirdağ, tekirdağ otogar önünden sgk yazılı otobüse bin (para kabul eder) önünde ieceksin.


  • delidir yakalayin  (02.06.16 23:24:27) 
@cekilmis gayfe çok komikmiş bir daha yapma.

@golgi ve @delidir
Teşekkürleer
  • six packsiz  (02.06.16 23:40:45) 
Tekirdağ'da otogar aynı zamanda halk otobüslerinin durağı(Otogarın hemen dışında sarı olanlar). Orada bir şöföre sorun o yardımcı olur.Tam ücreti de 2 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam.


  • utkumon  (02.06.16 23:49:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.