naber nabıyonuz dertleşelim mi

günlerdir yatak döşek yatıyorum ben. akciğerleri elime alıcam yakında. bir sürü şey vardı yapmam gereken bütün düzenim kaydı gitti. bunların yanı sıra olumlu giden bir şey yok, ben kimim hayatın anlamı ne? falan gibi soruları daha sık sormaya başladım. kendimi hiç olmadığım kadar yalnız ve darda hissediyorum. bi sürü insan var çevremde görünürde ama biri bile anlayamıyor içimde olup biteni. senin için endişeleniyorum falan diyorlar en fazla. ha bir de geçen duyuruya sorduğum bulamadığımız şarkıyı buldum. buyrun;

youtu.be

bu da bonus

youtu.be

Saçma sapan bir mesajlaşma icerisindeyim kullanıcılardan biriyle. Değerli vaktimi neden böyle saçmalıklara harcadığımı sorguluyorum.
Allahtan hava esiyor. Beyle markete gidelim diyoruz.

  • kaymaktutmayansicaksut  (02.06.16 20:20:16 ~ 20:20:31)
geçmiş olsun müdür.
bide benim şarkıyı bulsana. 5-6 sene önce radyoda dinlemiştim. ım ım ım ım ıı ooo, ım ım ım ıı aaa, ım ım ım ım ıı eee ... diye gidiyor, tekno.

  • battal gemalmaz  (02.06.16 20:20:25)
ben o soruları soralı 5 sene oldu. hala olumlu giden pek bişey yok. sormasan daha iyi. yalnızlık ömür boyu.

  • icim urperiyor  (02.06.16 20:20:33)
genel olarak iyiyim aslında ama bu akşam iyi değilim. normalde sabah 6-7'de uyur, akşamüstü 5-6 gibi kalkardım. çocuklar okuldan dönmüş olurdu, bir saat sonra annem işten dönerdi, terasta çay neyin içip yemeğimizi yer muhabbet ederdik. bugün 13'e kadar oturmam gerekti. sonra uykum iki kez bölündü. berbat bir halde akşamüstü uyandım. bu akşam anam yok. sigarayı bırakmam lazım, o yüzden paket almadım ve şu an canım çok sigara istiyo. canım sıkılıyo, bi şeyler yapmam lazım böyle mal mal 6-7 saat oturmak istemiyorum ama ne yapacağımı da bilemiyorum.

her zaman şu terasın demirlerinden sarkmayı istemişimdir ama kafa üstü düşüp geberirim diye korkuyorum. düşmeyeceğimi bilsem maymun gibi çıkıp sallanıcam valla. neden bilmiyorum ama aşırı istediğim bi şey bu. yerden 8-10 metre yüksekte salıncakta değil de bizzat salıncak olarak sallanmak. huehuehue.
  • der meister  (02.06.16 20:27:06)
İşten çıkarıldım.

Zaten çıkmayı planlıyordum ama ani oldu. Şu an işsizim.

Bir yandan evden ayrılacağım, yeni ev tutarken para lazım... Öyle işte.
  • yirmisantim  (02.06.16 20:30:20 ~ 20:30:33)
hocam gerçekten bu algıyla alakalı. uyaranlar aynı ama hep bizim alıcılarımız onları farklılaştırıyor.

yani mutluluk içinde. klasiğine ben son zamanlarda inanmaya başladım.

ulan öyle deyip bi b.k da beceremiyorum. kelin ilacı olsa...

ama bize bağlı mutluluk. ona inanıyorum. bende olmuyor işte. terbiye edemedim kendimi daha.

boşver hocam.
  • ya ben lan neyse  (02.06.16 20:31:52)
@duyulması gerektiği kadar abi pnömoni oldum ne vicksi :D dayadım antibiyotiği mukolitiği bekliyorum işte düzeleyim diye. ;_;

  • shotgunwoman  (02.06.16 20:54:20)
@avianthem yapma öyle şeyler intihar neyim.

  • shotgunwoman  (02.06.16 20:55:17)
ya abi hadi ben diyorum ki, ulan bu hayat 3 günlük öyle yada böyle geçip gideceğiz.

karşı taraf neden öyle demiyor? neden benim canımı alıyor?

yoruldum ya cidden.

ulan işten bıktım, aşktan bıktım kendimden bıkmama ramak kaldı.
  • tamam onu da ben yaptım  (02.06.16 21:13:31)
Doktora yeterliliği geçtim. Ailemin yanına Urla'ya geldim. Kendi yaptığım biraları getirmiştim ve midye aldım. Keyif yapıyorum. Yarın dönmem gerekiyor. Çevremde dostum dediğim en fazla 4 tane arkadaşım var. Onlarda beni anlıyorlar neyseki.

  • Dr_Stat  (02.06.16 21:30:41)
sen güzel hatundun, sana bir şey olmaz.
hayat size güze bea.

  • Goddard  (02.06.16 21:33:21)
  • shotgunwoman  (02.06.16 21:44:29)
Bi aydır şekeri azalttığım için midemin üzerinde oluşan abuk şişlik indi diye seviniyordum, üç gundur bira iciyorum surekli. Sureci sifirlamis olmaktan korkuyorum.

  • damdanakan  (02.06.16 21:45:30)
Cem'le ayri sehirlerdeyiz ya cok ozledim adami. Burda da yaninda kaldigim kisi bir hipster. Sekilli insan, dovme, sakal, topuz gormekten mahfoldum :( cok huzursuzum.

  • shadowcat  (02.06.16 21:52:31)
@shadowcat olm cem kim cem

  • shotgunwoman  (02.06.16 21:58:56)
bugün doğumgünüm, çevremde kutlayan bir avuç insan kalmış, duvarıma toplasan 4 kişi yazmış, çok bugünleri takan biri değilim; ama sanırım eskisi gibi değilim artık, artık yalnızım:(

  • body electric  (02.06.16 22:18:10)
Ben iyiyim yine hehe:)
Internetten bakip uzun uzun incelemem gereken bir sey vardi, isten geldim oturdum karpuz yedim, sinav cektim falan derken saat 21:30 olmus bir baktim ki. Sonra sakallarimi duzelttim sudur budur derken de 22:30 oldu, simdi de uyku basti. Zaten guc bela uyuyan adamim simdi uykum gelmisken yatsam bir dert yatmasam ayri bir dert:)

Senin sarkiyi actim, hoparlorun bass'i da sonuna kadar acikmis beynim patlayacakti bir an. Ben de icinde "champagne" sozu gecen esmer bir kadinin soyledigi sarkiyi ariyordum ama bulamadim. Kadin makyaji akmis vaziyette sarki soyluyordu falan klipte.
Sen niye darda hissediyorsun ki bakalim?
  • stavro  (02.06.16 22:37:31)
@body electric kutlu olsun kankeyto

media0.giphy.com
  • shotgunwoman  (02.06.16 22:57:58)
Sınav stresi, bekleyiş, delleniş. Böyleyken böyleyiz.

  • sevgikusunkanadinda  (02.06.16 23:10:15)
nabzım hep 100ün üzerinde. ayaklarıma dokunamıyorum. halsizim, dışarı çıkamıyorum. göbeğim iyice kocaman oldu. ameliyatın stresi sardı. hayatımın tamamen değişeceğini yavaş yavaş idrak etmeye başladım korkuyorum biraz.
geçen haftaki kontrolde bebek 2 hafta geriden geliyor dedi ona moralim bozuk, heyecanla haftayaki kontrolün gelmesini bekliyorum.

  • sta  (02.06.16 23:26:56)
@douchebag ishal alert.

  • shotgunwoman  (02.06.16 23:42:22)
Baglamdan çıkabilir bence ya kim olduğu :) sevgilim ya sevgilim, kim olacak. Uzun uzun yazacagima 3 harfli isim kullanmak kolay geliyor. Ama bu aciklamayi yapmak icin daha cok uğraştım tabii :(

  • shadowcat  (03.06.16 00:43:50)
@shadowcat ablacım senin sevgilini bilmek zorunda olmadığımızı/tahmin edemediğimizi neden kabullenemiyorsun? anladık sevgilin var tamam yav.

  • shotgunwoman  (03.06.16 01:03:57 ~ 01:04:24)
Pazartesi doktora savunmam var onun tedirginliğiniye yaşıyorumm

  • Notts  (03.06.16 01:39:21)
Bilkent'i bırakıp GS'ye geçmeyi düşünüyorum.

  • i was made for you  (03.06.16 02:04:24)
Niye sinirlendin ki birden, ne yaptigimizi sormussun ben de ne hissettigimi yazmisim. Onceki duyuruda da ayni soruyu sordun diye azicik o yuzden de yazdim. Gulelilim de diye. Yahu insanlar da sevgilimle yemege gidiyoruz falan yaziyor benim yazdigim niye bi kadar sorun oldu? Ablacim falan yazarak da gereksiz uzerime geliyorsun da bir sey degil :) gecmis olsun yine. Guzel olsun gün.

  • shadowcat  (03.06.16 08:45:08)
150 sayfayı okuyup anlamam ve kullanabilmem lazım.
bir dersin finali ba gelmiş,az önce ona sevindim.
kahvaltıdan sonra hardcore derse devam
  • rakicandir  (03.06.16 09:20:45)