Londra'da Zone 2 bölgesinde kalacak makul oteller

Merhabalar. Okuldaki hocam bir sempozyum için Londra'ya gidecek ama şimdiden tonlarca para harcadı (ailesiyle gidiyor) yine kendisi gibi akademisyen eşi ve 2 çocuğuyla kalacak bir yer bakıyoruz. Daha önce londra da kaldım ama otelde değil. duyuru ahalisinden daha önce gitmiş, kalmış varsa öneri alsam ne de güzel olur

cosmicstring e katılmak zorundayım. londra çok pahalı bir şehir ve pound korkunç bir kurla satın alınıyor şu an. ne kadar ucuz bulursanız bulun mutlu olma şansları yok, sadece daha pahalısına gitmediklerine şükredebilirler. Eğer yemek yapmakla bir dertleri yoksa airbnb tavsiye edebilirsiniz, beraber bakıp opsiyonları tartabilirsiniz (sorumluluktan kurtulursunuz). Siz bu işin yükünü/sorumluluğunu üstünüzden atın, adam 200 pounda rezalet bir yerde kaldığında sizi suçlamasın.

  • 0326  (02.06.16 10:31:52)