risksiz antibiyotik

boğazım inanılmaz acıyordu yutkunamıyordum, ateşle doktora gittim katarin+burun ağız spreyi verdi. Ateş kesildi acı gitti ama boğazım hala kötü, dolu gibi ve akıntı var genizden. Antibiyotik vermesi gerekmez miydi? Katarine baktım antibiyotik değilmiş.
Önerebileceğiniz antibiyotik var mı bu durumlarda kullandığınız?

geçmiş olsun. öyle haybeye antibiyotik alma bence. sabaha kadar idare etmeye çalış ağrıyla. ilaca yeni başladıysan zaten kesmez ağrıyı hemen. akıntı için bol bol su iç. ağrı yarın şiddetlenirse git tekrar doktora.

  • mucaravci  (02.06.16 02:13:06)
Sağol, 3 gün oldu acı geçti bu sefer öksürük+göğüs ağrısına dönüştü. Ciğerlere inmesi korkusu sardı.

  • selamun aleykum kitty  (02.06.16 02:17:51)
git bi doktora o zaman en yakın zamanda. hastalığını, durumunu falan bilmediğim için iyi veya kötü bir yorumda bulunmuyorum.

  • mucaravci  (02.06.16 02:22:43)
tarif ettiğin hastalıklar büyük ölçüde viral sebeplerden oluyor. doktor boşuna antibiyotik vermeyerek doğru yapmış. atlatmaya çalış. ateşinin düşmesi iyiye işaret

  • shotgunwoman  (02.06.16 12:37:02)