Temizmama

Temizmama.com'dan iki farklı kartla denememe rağmen on gündür falan alışveriş yapamadım, 3d secure onayı verilmedi diyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Temizmama harici başka site, zincir market, her türlü öneriye açığım. Yavrulara hala favori mama bulamadım, yeni tatlara da açığız. Hem kedi hem köpek.

petburada.com dan alıyorum ben

  • sta  (02.06.16 01:25:30)
novabazar.com temizmama.com'dan sonra en ucuz sitedir. iyi markaları ucuza alabilirsin.

  • evine santral mesafesi uzak olan adam  (02.06.16 01:28:14)
Temizmama, çağatay evcil hayvan gıdaları şirketinin ürünlerini sattığı sitenin adı. Yani başka yerde bulamazsın. Yerli mama diyip yavana atmamak lazım. Mamaların formülünü dünyaca ünlü mamaların formülünü hazırlayan bir adam var o hazırlıyor. Mamalarda tahıl var diyorlar kötü bir şey gibi. Köpek ve kedilerin tam tahıl da tüketmesi gerekiyor.

  • mimimi  (02.06.16 01:48:49)
dün temizmamadan kartla kum aldım. bir problem çıkmadı. sorun kartınızda olabilir mi?

  • boyalı kuş  (02.06.16 08:36:06)
bankanızı arayın bence. benim bankam arada bir benim kartımı kapatıyor şüpheli işlem diye ben de arayıp açtırıyorum.

  • argent dawn  (02.06.16 08:55:57)
temizmama'da banka kartı (debit) kart geçmiyor ne yazık ki. bu durumu geçen ay bildirdim, ilgileneceklerini söylemişlerdi. bu nedenle kapıda ödemeyle almıştım ürünü. +5 tl onun haricinde kredi kartlarında sorun yoktu.

  • teknikekip  (02.06.16 09:52:46)
temizmama'dan ben de aldım defalarca bir sorun çıkmadı.
petburada.com piyasaya göre daha pahalı.
Bunun dışında reflex yavru kedi maması iyi olabiliyor.Köpek için bilmiyorum. Şu an lavital kullanıyorum (skin care adult) bir tanesi hiç beğenmiyor ikisi normal yiyor.

Hepsiburada.com'da sağlam bir araştırma yapmanızı önerebilirim.
  • rakicandir  (02.06.16 10:15:57)
ben de dün kartla alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı. kartınızda problem olabilir bankanızla görüşebilirsiniz.

  • yürüyen uçak  (02.06.16 10:22:49)