Hiç umulmayan yerden çıkan ortak arkadas/tanıdık

Başlık tam olmadı aslında ama şöyle anlatayım; yurtdışındaki en yakın arkadaşımın kuzeni erkek arkadaşımin ablasının stajyeri çıktı mesela. Üstelik senelerce evlerinden çıkmamış, cok yakin arkadaşlarmış. Ne o arkadaşım/kuzeni ne de ben istanbulluyuz. Tesadüfen denk geldik. Az önce de facebook sağolsun yine erkek arkadaşımın ilkokul arkadaşının kuzenimin yakın arkadaşı olduğunu öğrendim ki o kuzenim de izmir'deydi, dubai'ye taşındı. Sadece 4 sene İstanbul'da okumustu.

Boyle ortak tanıdık çıkınca dünyanın çok küçük olduğunu düşünüyorum; nerden, nereye diyorum. Küçük mahallede olsa neyse, ülkelere dağılmış vaziyetteyiz. Bunun gibi sizin de denk gelip sasirdiginiz ortak arkadaş durumu var mı? Yoksa bir bize mi vay be dedirtti? :)

Ben de böyle tesadüflere ba yı lı yo rum :)Eski yabancı erkek arkadaşımın en yakın arkadaşının ülkesinde çalıştığı şirketteki stajyer benim ilkokul arkadaşım çıkmıştı.

Bir de yabancı mektup arkadaşımın annesi, bir arkadaşımın hocasıymış zamanında.

Farkında olmadığım daha neler neler vardır diyorum :) Dünya cidden küçük.
  • sagittal  (01.06.16 22:46:01 ~ 22:46:24)
Bir arkadasim Guney Amerika'da seyahatte Turkce konustugunu duydugu birisiyle tanisiyor. Adamla sohbet ederken ortak arkadaslari oldugu ortaya cikiyor.

Ortak arkadaslari olan kiz tanistigi adamin nisanlisi, benim arkadasin fuck buddy'si.
  • crown  (01.06.16 22:49:03)
Dünyadaki her insan arasında 6 sadece 6 insan vardır. Gibi bi bilgi kalmış aklımda.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (02.06.16 01:37:44)