Bimdeki Clear Şampuan Sahte olabilir mi?

Daha yeni sampuan aldim bimden. Ayni marka ve ayni tür sampuan aldim ancak banyo sonrasi alnimda vir yanma hissediyorum. Daha once bu sampuanda boyle bir yanma yoktu. Googlelayinca soyle bir sikayet de gördüm: www.sikayetvar.com

Bimdeki clearlarin sahte olma ihtimali nedir?

Bir de bu sampuanlara neden bandrol uygulamasi yapmiyorlar?

Bazı marketler için özel ürünler üretebilirler.

  • Frederick Co  (01.06.16 21:41:00)
Sahte olacağını zannetmem de saklama koşulları pek uygun olmadıysa soğuktan veya sıcaktan falan bozulmuş olabilir.

  • atom karincanin torunu  (01.06.16 21:47:38)
bu tarz buyuk firmalar boyle cakalliklara yeltenmezler, zira tenezzul bile etmezler, bozuk urun falan olabilir,

  • exlibris  (01.06.16 21:49:09)
Bim dediğimiz yer, Türkiye'nin en büyük cirosuna sahip market zinciri. Adamlar firmaları köpek ediyorlar isterlerse. Gider bim adıyla bile ürün çıkarttırır clear yerine. Sahte ürüne girecek ayaklarda değiller.

  • quaker  (01.06.16 21:54:50)
Kapağı daha önce açıldıysa bozulmuştur ya da bazı ürünler çok sık / uzun süreli kullanımda alerjiye sebep oluyor.

Bir de, bim tenezzül etmez ama elemanlar eder. Evde başka şampuanla ya da sabunla falan doldurup geri getirmiş olabilir nasılsa bandrolu yok şampuanın.
  • ThomasJefferson  (01.06.16 21:58:57 ~ 22:00:04)
mentolünden olmasın? bende öyle bir sorun yok.

  • nrmnm  (01.06.16 23:00:54)
olamaz.

  • sckxyss  (01.06.16 23:02:46)
bazen aynısı bende de oluyor clear kullandığımda. bimle alakası yok.

  • kumulatifvergimatrahi  (02.06.16 08:43:08)
sahte olduğunu sanmıyorum ama bozuk hatalıdır bence de. sucuk almıştım bi kere bime göre raftaki en pahalısından ve küflü çıktı. seninki de böyle bence

  • zynppp  (02.06.16 09:53:05)