[]

bu cuma-pazar arası 2 gecelik ankarara'da kalacak pansiyon?

önerebileceğiniz bi yer var mı kızılay'da uygun fiyata kalınacak?

odaya arkadaş gelmenin sorun olmayacağı bi yer?

günlük maksimum 40 tl falan olan?

 
günlük ev bulamaz mıyım o şekilde? hadi 50-60 lira olsun?


  • inancsiz deve  (01.06.16 15:52:22) 
airbnb olabilir belki.


  • elorelia  (01.06.16 15:55:04) 
Kızılay'a yakın günlük kiralık daireler var, sahibinden.com'a bakın. Yalnız buralar genelde belli amaçlar için kullanıldığından pis olabilir. Titiz biriyseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onun dışında gelene gidene karışmazlar ki zaten dediğim gibi geleni olan insanlar tutuyor genelde.


  • Abdurrahman  (01.06.16 15:56:31) 
evet gördüm o daireleri bi arayıp konuşayım


  • inancsiz deve  (01.06.16 16:00:11) 
Deeps Hostel
Hotel Abro Necatibey

  • nedendir bilinmez  (01.06.16 17:41:51) 
günde 50-60a daire olmaz. misafirhane olur onda da arkadaşı çaktırmadan içeri sokarsın.


  • cekilmis gayfe  (01.06.16 18:02:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.