ağırlık çalışması için eldiven

alacağım el içlerim acıyor
sizce şu nasıl? www.hepsiburada.com

yoksa bunu mu alayım bileğide kavrıyor
www.hepsiburada.com

öneriniz var mı?

Bileklikli olanlar bilek tendonlarında baya koruma sağlıyor. Özellikle Bench Press'te ya da Overhead Press'te bileğin geriye doğru fazla bükülüyorsa bileklikli olan senin işine yarayabilir.

  • angelus  (01.06.16 12:31:11)
www.protein7.com -348.html

Ben geçen hafta bundan aldım, bundan önce void bilekten kavramalı vardı. Bence bilek destekli daha sağlıklı olabilir ama benim sanki hareketimi kısıtlıyor gibi geliyordu bu daha rahat.
  • gozu acik sevisen yahudi  (01.06.16 12:31:37)
İkinciyi al.

  • arnold schwarzeneger  (01.06.16 12:34:21)
bileğime uyuz oluyorum zaten çok ince öyle ki diğer elimin baş ve işaret parmaklarıyla bileğimi ölçtüğmde direk birleşiyor hatta üst üste biniyor :( bilekli model alayım madem teşekkürler.

want2die terletsin biraz bir şey olmaz herhalde fileli bulamadım ucuza :)

gözü açık seninki biraz pahalı geldi. teşekkürler yinede.
  • yue  (01.06.16 12:37:44)
bunu almıştım ben, memnunum.

www.decathlon.com.tr
  • inheritance  (01.06.16 13:31:34)