kahvaltı yapamayan ben için öneriler(muhtemelen kahvaltılık gevrek)

bol kalorili olsa daha iyi olur. var mıdır spesifik olarak önerebileceğiniz mısır gevreği. zira bu uyku manyaklığım yüzünden tek lokma yemeden öğleni ediyorum, işin garibi hiç aranmıyorum da, bünyem iyice bozuldu.
ne önerseniz gidip alıp denicem, öyle çaresiz hissediyorum.
şimdiden teşekkür ederim! :)

Aranmıyorsanız yemeyin, kahvaltılık gevrek yemekten iyidir.
Kuruyemiş olabilir; badem, ceviz, fındık. Zamanınız yoksa yolda bile atıştırabilirsiniz.

  • pike  (01.06.16 00:43:03)
öyle ama, bu sefer de sağdan soldan herkes söz birliği etmişcesine "kahvaltı en önemli öğün vs vs" diyor. haklılık payı da var okuduğum kadarıyla biraz. haliyle moralim bozluluyor, motivasyonum düşüyor. sanırım sütle falan karıştırıp salla gitsin diyip yutmam gerekecek :)

  • buzdan adam  (01.06.16 00:46:11 ~ 00:49:54)
gold flakes ballı
nesfit çikolatalı ve meyveli

ben bunları tüketiyorum ama gevrek dışında pratik ve lezzetli kahvaltı tavsiyesi istersen meyveli activia'nın içine yulaf ve baska meyveleri dilimleyip ekleyebilirsin
çilekli activia+yulaf+muz+kuruyemiş(ceviz genellikle) yapıyorum mesela
  • durbikonusucaz  (01.06.16 00:46:37 ~ 00:47:05)
kellogg's'un gronalalarından yeyin. üzerine ekstradan bal gezdirince enfes bir şey oluyor

  • sırtçantalı  (01.06.16 00:55:58)
muz

  • trejemu  (01.06.16 01:13:28)