sigara filtresini birkac defa kullanmak

merhaba,

filtrem bitmis. ayni filtre birkac defa kullanılır mı?

bende sarma içiyorum aklıma bile gelmezdi, teşekkürler aydınlanma yaşadım gerçekten.

  • bapyemir  (01.06.16 00:32:10)
Hayir,icinde biriken nikotini,teferruati tekrar tekrar ,yanmis haliyle cekmeye devam ediyorsun,mecburiyetse yapacak bir sey yok ama yapmasan iyi olur.

Icmesen ne guzel.
  • duptıs  (01.06.16 01:12:41)
sigarayı bırakın

  • sırtçantalı  (01.06.16 01:27:30)
olm rte misiniz gece gece yav? filtre sonraki seferlerde de kullanilir mi kullanilmaz mi diye sordum, birakin da ben karar vereyim sigaranin icilecek mi yenilecek mi bir sey olduguna.

  • xfestos  (01.06.16 01:42:53)
içtim yaşıyorum hala. :) ama tadı pek güzel değildi ancak içiliyor tabisi mecbur kalınca

  • burchak  (01.06.16 01:46:38)
zorda kalınca yapmışlığım oldu. sağlık olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama tadı bozuluyor. en azından bu geceyi geçirebilirsin, ölmedim henüz.

  • belkider  (01.06.16 02:03:38)
olur ama yavas cek ki nikotin agzina gelmesin, zehir gibi tadi

  • bir varmis bir yokmus  (01.06.16 02:26:02)