bugün 7 litre kola içtimeşhedüenla

sabahtan beri 7 litre kola içtim 1 kutu pringles, bir büyük carte dor dondurma,3 lahmacun, sucuklu yumurta ve yarım ekmek yedim. kolalar light ama .

bişi olur mu?

siz ne yediniz bugün?

nası mide ya? kusasım geldi.
sabah salatalik domates peynir öglen karniyarik firinda aksam izgara tavuk biraz da kısır. Kola icmeyeli 3 yıl oldu.

  • Lola90  (31.05.16 22:13:11)
lightsa bir şey olmaz yarasın.

2 paket bimdeki lily stars dan yedim çok pişmanım.
  • mrthany  (31.05.16 22:14:05)
olan olmuştur artık. afiyet olsun.

sabah iki dilim ekmek ve bir yumurta, öğlen kıymalı makarna ve salata, akşam patates kızartma ve şimdi de çayla bisküvi :(
  • theseachange  (31.05.16 22:15:19)
çocukken çok kola içmekten bağırsakları kuruyan ve lavman kullanmak zorunda kalmış iş arkadaşım var..çok içme bence ...

sabah çorba ekmek
öğle 2 dilim börek çorba türlü ve komposto
akşam 1 tane cart dor dondurma
  • tociess  (31.05.16 22:17:47)
Afiyet olsun.
Sabah yumurta zeytin ve jambon. Arada biraz kiraz. Sonra biraz cikolata. Aksam barbunya, yogurt, salata. Biraz once de bir suru sarma :(

  • yuvarlanantencereninkapagi  (31.05.16 22:19:26)
Oha be 2 bardak kola bile çok vallahi. yazık olmuş. 2 ay içme kola. sonra canın istemeyecek zaten.

  • madeleine elster  (31.05.16 22:19:57)
Oha
Sabah tahıllı tost ekmeği arasına beyaz peynir ve ıspanak
Öğlen yok
Akşam yoğurt

Gün içinde 5 tane de kahve içtim. Yemek yemek için vaktim yok resmen.
  • jazzabel  (31.05.16 22:20:05)
7 litre su içemem be, damacana kola falan mı çıktı yaw

  • body electric  (31.05.16 22:25:00)
Sabah 1.5 paket bisküvi. Çay da olunca hayvanlık yaptım.

Sonra biraz mantı ve bi tane enginar dolması.

Bi de limonlu soda.
  • la rana  (31.05.16 22:27:46)
Bi litrede ben ictim,allahtan light:)))genel kahvaltilik attim agzima sabah ,az ama ceyrek ekmek yedim,sonra ciktim.bi white choc mocca ictim oglendi.su soda ictim.bi uere gittim cay ictim,ordan ciktim az pilav doner kurufasulye yedim.sonra dido framboazli gordum alip yedim.arada gene su soda vs ictim eve geldim.salata bolca,korili tavuk,avakado yedim.dun bide cok guzel hurma almistim.onlardan atistirdim gun icinde.saglikli beslenmeyi seviyorum.asla doymak icin yemem.

Yiyemedi.
  • duptıs  (31.05.16 22:29:05)
Yoo biz hep keten tohumu, corek otu.........

  • damdanakan  (31.05.16 22:31:35)
yarın karnın ağrıyacak.
öğlen bir porsiyon köfte akşam da pirinç pilavı ve salata.

  • tururo  (31.05.16 22:32:55)
kola çok içmeye alışınca zor bırakılan, ama bir süre içmeyince de hiç aranılmayan bi şey.

sabah kurabiye çay
öğlen körili tavuk,makarna, salata,kemalpaşa tatlısı, arada kahve
akşam menemen, gazoz
şimdi yine tatlı
  • aquarium  (31.05.16 22:34:05 ~ 22:35:14)
Trolluyorsun. Yok gercekten ictiysen - muhtemelen sismansindir - hep oyle kalacaksin bu gidisle:)

Bugunu soyle gecirdim:
Sabah biraz peynir-zeytin-domates.
Oglen yayla corbasi ve karpuz.
Ogleden sonra bir sutsuz nescafe.
Daha sonra 1 dilim pasta.
Saat 3-4 arasi biraz zeytin ve ekmek.
Aksam 450gr yagsiz dana eti biraz da karpuz.
  • stavro  (31.05.16 22:36:29)
Off canım nası kola çekti ya!

Ben sabah bir tost, öğlen 4 tane kuru patlıcan dolması, akşam da nektarin ve haşlanmış mısır yedim.
  • buff  (31.05.16 22:38:58)
O kadar kolayı nasıl içtiniz yahu? Sahiden su içilmez o kadar.

Ben sabah yumurta, peynir, zeytinle kahvaltı. Öğlen yeşil mercimekli salata, akşam da taze fasulye-pilav ve cacık yedim. Az önce de yarım dilim çilekli-şeftalili kekle beraber çay içtim. Arada da 2 fincan kahve.
  • fraise  (31.05.16 22:42:47)
bu arada asıl soruya cevap:

sabah bir simit
ardından şu kinderin harika kinder max'ından yedim
öğlen sütlaç
akşam nohut-pilav-revani
şimdi de meyve ve dondurma
  • body electric  (31.05.16 22:45:19)
Millet ciddi ciddi ne yiyip içtiğini paylaşıyor :/

  • damdanakan  (31.05.16 22:45:38)
@ damdanakan

demekki şişkosun, yazmaktan kaçınıyosun :/

8 oldu bu arada...:(
  • anonymice  (31.05.16 22:47:38)
light icerek en iyisini yapmissin. bir sey olmaz (oldu)

  • exlibris  (31.05.16 22:47:51)
ben bir bütün sığır yiyip üstüne 45 tane bira içtim. yani 22,5 litre ediyor
not: biralar light

  • cekilmis gayfe  (31.05.16 22:48:40 ~ 22:49:12)
İnstagramda yemek fotosu paylasanlara sabahlara kadar sallarsiniz siz bi de :// he çok suskoyum, obezim ben. Dünyaları yedim bugün.

  • damdanakan  (31.05.16 22:50:24)
Sabah süt+cornflakes
Öğlen patlıcanlı et biraz salata biraz erişte
Öğlen yemeğinden 3 saat sonra falan akşam yemeğim sayılır sanırım tavuk makarna ve salata yedim.
Ardından çikolata.
Az öncede karpuz ve kavun yedim.
  • powerpufgirl  (31.05.16 22:52:23)
sabah menemen, beyaz peynir, domates
öğlen yoğurt
akşam balık, biraz yeşillik, soğan
yemekten sonra yoğurt

hala epey tokum, bi şey yemem artık kahvaltıya kadar.
  • centrolenidae  (31.05.16 22:55:08)
8 km koştuk geldik şimdi tavuk şiş yiyecez, heyecanla onu bekliyoruz :D

  • neferkitty  (31.05.16 22:58:12)
Midem bulandı yahu bu ne?

Sabah:

Bir yumurta
Lor peyniri
Salatalık
Bal
Tahin-pekmez
Ton balığı
Zeytin
Tereyağı

Sonrasında tüm gün totalde(saat veremicem)

Taze fasülye
Sezar salata
Yoğurt

Badem
Fındık
Kruvasan

Meyvelerden:
Çilek
Kivi
Kavun
Ananas
Kiraz
Erik
Muz

İçecek

3 lt su
Süt
Maden suyu
T kahvesi

7'den sonra yemek yemedim.
  • mza  (31.05.16 23:13:51)
olmaz umarım. sabah 1 gevrek 2 dilim kaşar çay. Öğleyin domatesli kaşarlı tost, ayran. öğleden sonra büyük boy çikolata.. Akşam kuru fasülye, pilav, yoğurt. şuan çay.

  • trejemu  (01.06.16 00:24:25)
beyefendi siz yemek yememişsiniz adeta zıkkımlanmışsınız .

  • eksimeksi  (01.06.16 01:08:55)
az önce bir büyük tabak mantı yedim. tatlı ne yesem diye düşünüyorum. by

  • sırtçantalı  (01.06.16 01:10:44)