[]

Amerikadan telefon hediye geldi.

Amerikadan bir arkadaşım hediye iphone getirmiş. Pasaportumda yer yok sen kayıt ettirirsin dedi. şimdi bir elimde eski 4s'im bir elimde yeni se var. İlk iş ne yapıyorum? Kimlere gidiyorum. Avea hattım var. Avea'ya gitsem her şeyi halleder mi? Mağara güzeldi evet.
 
Bir arkadaşımın pasaportu var. O mu edevlete girip kendi telefonu gibi kayıt yapıyor?


  • toucheamore  (31.05.16 09:41:59) 
Pasaport kiminse onun kimlik numarası ile vergiyi ödeyip yine pasaport sahibinin e devlet hesabından kaydettirebilirsin..


  • nrmnm  (31.05.16 09:55:56 ~ 09:56:22) 
O arkadaşının son 1 ay içinde yurtdışından gelmiş olması gerekiyor.


  • himmet dayi  (31.05.16 10:42:10) 
  • prodeq  (31.05.16 11:14:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.