dürüst olun, naapardiniz?

diyelim çok güzel bir kız size yazıldı, sizin evli olduğunuzu biliyor ve sonrasında size iş
olmayacak, kızla hoş vakitler geçirir misiniz geçirmez misiniz beyler? ama dürüstçe ve sebepleriyle

evliysem eşime olan sevgimden ve saygımdan dolayı onu üzecek bu tarz birşey asla yapmam. kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyi başkasına yapmamak gerek zaten. en son sevgilimleyken, aşırı sadakatten evde yalnızken bile tv'de mini etekli hatun çıkınca kanal değiştiriyordum.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.05.16 22:01:35 ~ 22:01:50)
geçirmem.

sebep yeterince ortada sanıyorum.
  • naberabi  (30.05.16 22:02:57)
hatasız kul olmaz. nefsime hakim olabilir miyim bilemedim şimdi :)

  • burya  (30.05.16 22:05:29)
buna farklı zaman ve durumlarda farklı cevaplar verilebilir ama ben şu ara nedense evlenip çoluk çocuğa karışma isteği duyan, "hemen okulu bitirip iş bulmalıyım" kafasında, akşam kuruyemiş yiyip mandalina soyarak belgesel izleyen atletli baba olmayı düşünen birine dönüştüm. o yüzden şu an diyebilirim ki eşimi asla aldatmam. çünkü şu ara kafa yapısı olarak evcimenlikten, aile saadetinden ölecek durumdayım. ama yarın "belki aldatabilirim" diyebilirim mesela. açıkçası hiçbir zaman hiçbir şey için "kesinlikle yapmam" diyemiyorum, diyemem. hem iradesiz hem dengesizim. benden her türlü şerefsizlik beklenir.

  • der meister  (30.05.16 22:08:10)
reddeceğimi sanmıyorum

  • prince legolas  (30.05.16 22:14:19)
kızı üzmezdim.

karımı asla üzmezdim.
  • riff cohen  (30.05.16 22:26:01 ~ 22:26:19)
Affetmem.
Pompaya devam.
Benle evlenecek hatunun vay haline!
  • Goddard  (30.05.16 22:28:00)
oha lan ne biçim cevaplar. sevdiğim kişiyi o kadar seviyorum ki onun böyle birşeyin varlığını bilip üzülmesi, varlığını bilmesini geçtim, böyle bir durumdan habersiz mutlu bir evliliğinin oldunu zannetmesi ama aslında benim onu aldatıyor olmam... düşüncesi bile midemi bulandırıyor.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.05.16 22:32:27)
sen nasıl bi orospusun ya der ağzına sıçar yollar sonra arkasından gülerdim. aldatmanın da bi kalitesi var ya sırf çok güzel diye elin kaltağına niye yol olayım

edit: anneni de getir grup yapalım da diyebilirim
  • cembacemba  (30.05.16 22:33:12 ~ 22:33:41)
pezevenkliğin lüzumu yok durduk yere. dünyanın çivisi böyle böyle oynuyor işte.

  • mza  (30.05.16 23:00:49)
Hayır

  • hasmetizm 2046  (30.05.16 23:12:31)
Evli degilim, simdi sorsan "evli olsam asla yapmam" diyecegim ama belki de boyle bir sey yasadigimda seytana uyacagim, kim bilir?

  • stavro  (30.05.16 23:13:43)
çok güzel kız = madeleine elster

evli adam = potansiyel fuckbuddy

isteği yapan => madeleine elster

reddedilecek olan => madeleine elster (evli ve/veya sorunlu adamları bi bırak artık.)

not: eşinden sıkılmış, seks hayatı bitmiş düz adamsa karşı taraf, kabul eder.
  • rodriguez2  (30.05.16 23:18:55 ~ 23:19:19)
güzelse kafam karışıyor, hele bir de o yazacaksa. yani yanlış bir şey yapmamaya özen gösteririm ama arkadaş olurum yani o konuşsun dinlerim falan dakikalarca problem değil

  • gokhan atestepe  (31.05.16 00:25:05)
7 yıllık birlikteliğim var. Beni karım dışında bir kadın tatmin edemez. Enteresan isteklerim var ve her kadın altından kalkamaz başka türlü ilişkiden de zevk almıyorum. Kız ne kadar güzel olursa olsun düşünmeden yollarım.

  • ThomasJefferson  (31.05.16 00:36:40 ~ 00:37:09)
eşinle paylaştığın bir hayatınız varsa ve bunu mahvetmek istiyorsan durma. çünkü aldatma sonrası eşin seni affetse bile hiçbir şey eskisi gibi olmaz. olamaz.

  • kakao  (31.05.16 00:47:49)
evliysem ve eşimin bana aynı şeyi yapmasını istemediğimi düşünüyorsam yapmam. ama eşim de yapabilirse yaparım.

kibarca cevap verdikten sonra bu raddaden sonra ağzımı bozabilirim. bokum gibi soru. niye okadar kişi sana cevap verdiyse. aldatan insan leştir leş.
  • mobydick  (31.05.16 01:11:31)
birkaç kez başıma geldi, yapmadım.

ancak kesinlikle yapmam demiyorum çünkü en zayıf olduğun an kendine en çok güvendiğin andır desturunun ne kadar doğru olduğunu biliyorum. yapmama nedenim de eşime duyduğum sadakat değil, bunu yapmayı kendime yakıştıramıyorum sanırım
  • yemrem  (31.05.16 01:17:32)
Evliysem asgimdir vakit gecirmem, asik degilsem bosanmisimdir vakit geciririm.

  • bahtiyar  (31.05.16 01:18:33)
geçirmem. evli olup olmamanın da önemi yok. birlikteliğim varsa vardır ve başta o'na, sonra biz'e büyük terbiyesizlik, ahlaksızlık, erdemsizlik olur bu. zaten bunu yapabilecek insanın zihnine acırım. o insan şüpheler içinde yaşar. kendisi böyle bir densiz olabildiği için, eşinden de bekler bunu bir şekilde. şüphelenir. diğer tarafta yaşayacağı 1-2 saatlik hoş vakit, kendisine günlerce, aylarca hatta bir ömür boyu sürn şüphesel sancılara mal olur.

bir de burada "yaparım tabi" diyenleri üşenmeyip stalklayasım geldi. ekran görüntüleri alıp, eşlerine/sevgililerine falan yollayasım geldi.
  • matrix  (31.05.16 01:55:35)
işim olmaz, (evli değilim), evliler, nişanlılar, sözlüler, sevgililer ile de işim olmaz. olanla da olmaz.

  • selam  (31.05.16 02:53:09)
İster erkek ister kadın olsun fark etmez aldatmak aldatmaktır. tek gecelik bir ilişki için hayatımı paylaştığım kadını yarı yolda bırakmak mı (ki böyle bir durumda kadına kendini affettirmek çok zor) asla yapmam.

burda ben yaparım diyen erkeklere şunu sorayım bende ;peki karınız böyle bir şey yapmaya başlasa sırf adam daha yakısıklı vs nedenlerle gecelik ilişkiler yaşasa müsade edermiydin?

%99 u orospu deyip boşanırdı.. ne demiş atalarımız bekara karı boşamak kolay
  • Game Over  (31.05.16 04:26:35)
geçirmem. evli barklı insansam ne gerek var, kızın yazılmasına bile müsaade etmem.

  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (01.06.16 03:58:25)