Halkidiki

Ramazan Bayramı'nda 10 gün Yunanistan'da olacağım. Halkidiki'ye kaç gün ayırmamı tavsiye edersiniz? Nerede kalmamız daha mantıklı olur? Teşekkürler.

3 gün.

thassosa da mutlaka gidin.
www.lascalabeach.gr
  • suicides underground  (30.05.16 09:55:29)
19 mayista thasostaydim. halkidikiyi bilmiyorum da thassos'ta mutlaka gor diyebilecegim yerler giola lagunu ve mermer plaji.
sirf bu ikisi icin adaya gidilir. giola'nin asfalttan sonra 10 dakikalik bir toprak yol kismi var. tesis gibi bir sey de var yemek-icki icin. lagunun girisi parali degil. dipte deniz kestanesi var, dikkatli olmak lazim. cok derin de degil gerci.

mermer plaji da giris alinan bir yer degil. biz gittigimize henuz acilmamisti tesis. tesis dedigim de minik restorantimsi bisey sanirim. plajin kumu mermer tozu oldugu icin bembeyaz. geride zeytin agaclari fln. guzel yani.
  • jimicik  (30.05.16 10:09:34)
ben geçen sene halkidiki ye 10 gün ayırdım valla pişman değilim...
muhteşem plajları vs var.
özellikle lagonisi inanılmaz...
www.halkidiki.com
baya maldivler gibi denizi...
  • rentts  (30.05.16 10:14:06)