Enfeksiyon

3,5 yaşındaki kızımın kan tahlilinde enfeksiyon çıktı buhün antibiyotiğin 3.günü ama ateş hala ara ara 39 ları buluyor.ilaç etkisini me zaman göstermeye başlar yada başka birşey mi var yüksek çıkan değerler şunlar Wbc 20.60 referans deger(4-11) RDW 16.40 referans değer (11,5-14,5) NE# 15.60 referans değer(2-8) C reaktif protein 210.20 referans 7.5 anlayam bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

test raporunu komple özelden atar misin? foto seklinde..

  • skyonlife  (29.05.16 21:41:01)
Özelden foto atamıorum buraya yükşemek istediğimdede error verior boyutı yüzünden

  • ozkaya  (29.05.16 22:26:16)
antibiyotik cevabının bugün alınması lazım. eğer yarın hala daha ateşi varsa doktora götürün, büyük ihtimal antibiyotiği değiştirir

döküntü var mı?

bu arada calpol/dolven dönüşümlü veriyorsunuz değil mi ateş yükselmeye başladığında?
  • la noix  (29.05.16 22:44:22)
Döküntüsü yok evet calpol dolven sırayla veriyorum ama sadece ateş yükseldiğinde veriyorum mesela genelde gündüz hiç sıkıntı yok ama saat 5ten sonra başlıyor ateş ilacı verdiğim gibi çocuk kendine geliyor.antibiyotiğimiz meşhur au..... Bid .bu akşam itibri ile 5. Doz antibiyotiği almış oldu

  • ozkaya  (29.05.16 22:47:56)
yarın yeniden gidin büyük ihtimal dirençli

  • la noix  (29.05.16 23:02:38)