Gmail mi Outlook mu?

sizce hangisi ve neden? artılarını eksilerini mukayese ederseniz ne söylersiniz?

gmail'in görüntüsü daha güzel ve kullanışlı olduğu için gmail'i tercih ediyorum. outlook sevimsiz geliyor bana.

  • nathanieltroy  (29.05.16 12:04:54)
aynı sebeplerden ötürü gmail. arayüzü çok daha samimi bence, temalar falan da var.

  • theseachange  (29.05.16 12:12:44)
outlook
- owa sürümü yayınlandı, daha kullanışlı hale geldi.. ( henüz tüm kullanıcılara açık değil )

- bir web sitesinin istediğiniz kısmını kopyalayıp iletinize ekleyebiliyorsunuz..
i.hizliresim.com

- yine owa sürümüne özel eklenti özelliği geldi.. ( paypal vb. gibi işlemler kolaylaştı )

- çevirimdışı erişim özelliği var..

- mobil koruma ve doğrulama desteği var..

- office online desteği ve her şeyi online düzenleme.. aynı saniyede otomatik kayıt..
  • synche  (29.05.16 12:15:08 ~ 31.05.16 16:42:19)
Ikisini de kullaniyorum gmail cok daha hizli senkronize oluyor, mail daha cabuk dusuyor posta kutusuna. Ayrica outlook mail gonderirken hata verebiliyor gmailde oyle bir sey yasamiyorum

  • ornitorenk  (29.05.16 12:16:40)
Özel ve gizli bilgileriniz olmayacaksa Gmail kullanın. Yeni gizlilik sözleşmesine binaen aldığınız veya gönderdiğiniz tüm içeriği görme, okuma ayrıca o içeriklere göre reklam gösterme durumu var.

  • Polaroid  (29.05.16 12:25:37)
outlook.

daha kullanışlı.
  • Alt4y  (29.05.16 13:03:56)
iş için outlook. hatta daha da iyisi yandex.

geriye kalan her şey için gmail
  • elestirman  (29.05.16 13:55:25)
Outlook daha sağlam görülüyor. Şirketteki bilgisayara şirket maili için Outlook, şahsi mailler için Gmail

  • gazozailacatmauzmani  (29.05.16 17:53:30)