amsterdam ve paris için kalacak yer tavsiyesi

amsterdam ve paris için kalacak yer önerisi verebilecek var mı?

not: 2 evli çiftiz.

çok konfor aramıyorsanız bütçe dostu ve merkezde olsun derseniz amsterdam için www.hostelworld.com öneririm.Yanında başkaca aynı şekilde gemiler bulunmaktadır. Hostel tarzı bir yer için ecomamahotel.com da güzeldir.
2 çift tek evde de kalırız derseniz wimdu airbnb ye de bakmadıysanız bakmanızı öneririm.

  • emininsel  (28.05.16 11:04:33)
memuruz, çok salaş, 15 kişinin bir arada kaldığı hostellerden ziyade, 4'ümüzün bir arada kalacağı en uygun yer arayışındayız. bütçe 7000 civarı

  • discopolice  (28.05.16 11:05:58)
esimle amsterdamda itc hotelde kalmistik, yeri cok iyi otel tertemiz kesinlikle oneririm. kanala bakan oda isteyin

  • oscar  (28.05.16 11:39:51)
paris'te ibis hotel iyi ve temizdi, merkeze azıcık uzak olsa da. metroya çok yakın ama.

  • body electric  (28.05.16 11:41:36)
Hotel washingtona bakin. Lokasyon mukemmel.
Edit: amsterdam icin otel onerisiydi.

  • innerbliss  (28.05.16 13:13:39 ~ 20:04:38)
Paris'te kesinlikle güney bankoda kalın. Hatta spesifik olursam 6. arrodissement'da kalın derim. Otel vs bilmiyorum ama Airbnb'de bakarsanız güzel evler bulursunuz, otelden de daha ucuza gelir(hostelden daha ucuza gelmez).

  • noluyo yaa  (28.05.16 13:19:27)
Amsterdam'da waldorf astoria'yı öneririm

  • kamazz  (28.05.16 19:39:06)
arkadaş grubu icin en mantıklı seçenek airbnb'den zevkinize göre bir ev tutmanız. Defalarca kullandım ve hep memnun kaldım. Daha önce üyeliğin yoksa ilk kullanımda www.airbnb.com.tr/c/etanasi linki üstünden üye olursan 50 tl gibi bir de indirimin olacak. İyi tatiller..

  • blitzist  (06.06.16 23:56:16)