Spor Salonu Önerisi (Şişli/Fulya/Beşiktaş civarı)

Her yere kötü yorumlar yapılmış nereye gideceğimi bilemedim. Macfit Fulya düşünüyordum sözlükte herkes dolandırıcı demiş. Acıbadem Sports var ama o da biraz pahalı ve en az 6 ay üyelik. Merdiven altı olmayan ve çok pahalı olmayan bir yer lazım.

Beşiktaş civarında doğru düzgün bi salon yok, dediğin gibi Fulya'da Macfit var ama orası da dandik.

  • angelus  (27.05.16 12:24:53)
Fulya Terrace'ta W sports club diye bir yer var orası hakkında bilgin var mı acaba? Eskiden The one terrace diye bir yer varmış aynı işletme mi devam ediyor bilmiyorum ama oraya da kötü şeyler söylemişler...

  • queer animal  (27.05.16 12:27:04)
jatomi'nin şubelerini bi incelesene.

  • manuel mandalina  (27.05.16 12:34:48)
Oranın sadece manzarası güzel.

  • angelus  (27.05.16 12:35:22)
Macfit Fulya çok fena, 3 ay gittim, hiç tavsiye etmem. Ben Metrocity'deki Essporto'ya gidiyorum, 2. senem bitti. Ara ara kalabalıktan şikayetçi oluyorum ama yine de en iyi orası gibi ya, muadilini bulamadım.

  • peggy  (27.05.16 12:39:22)
Jatomi sadece 12 aylık üyelik alıyor anladığım kadarıyla?

  • queer animal  (27.05.16 12:39:54)
yok, aylık üyelikleri de var.

edit: ben öyle biliyordum, yokmuş galiba.
jatomifitness.com.tr
  • manuel mandalina  (27.05.16 12:50:05 ~ 12:52:21)
W hotels'in de spor salonu uyeligi var ama salonu kucuk bence. Ben fiyat sordugumda yillik 2000 demislerdi ama spa vs her turlu sey dahil. Civarda sabah erken saatlerde acilan bir de Mars atletic club var ama o da tuzlu kalabilir biraz. Ya da peggy'nin dedigi gibi metrocity var. Onun disindakiler daha gec acilip daha erken kapaniyor.

Mars'tan fiyat alin bi isterseniz.
  • neferkitty  (27.05.16 13:04:59)
dun Bellevue jatomiye kaydoldum. havuz sauna vs. var. havlu, su, sampuan vs. de var. dolaplar soyunma odasi buyuk. grup derslkeri de var. su an kampanyada. 13 ay 1550tl. 9 taksit pesin fiyata. bellevu nerde pek bilinmedigi icin de gayet sakin ortam.

  • jimicik  (27.05.16 13:05:31)
Bellevue Jatomi diğerlerine göre daha iyi deniyor. jimicik + 1.

  • arnold schwarzeneger  (27.05.16 14:48:38)