Pasaport Sorusu v3729

Haziran'da AB'ye vizesiz gitme muhabbeti için yeni pasaportlara geçilecekti ya, o iş yine ertelendi mi acaba?

Yenilenecekse biraz daha bekleyip öyle alayım diyorum ama seyahat vakti de ufaktan yaklaştığı için daha da uzayacaksa bunlara güvenerek kendimi yakmak istemiyorum.

Sen al pasaportunu haci bekleme hele ki yaz geliyor sira baya uzundur simdi

  • condom kurşunu  (27.05.16 12:08:37)
Sen al pasaportunu. 1998'de de AB'ye tam üye oluyorduk, o işleri beklesek hiç bi iş yapamayız. Büyük ihtimalle de olmayacak zaten..

  • nrmnm  (27.05.16 12:17:04)
ertelendi

  • victum  (27.05.16 12:46:23)
yalan o iş, al pasaportunu.

  • peggy  (27.05.16 12:48:02)
ertelendi ve şu sıralar emniyet müdürlükleri yoğun. ileri tarihe randevu veriyorlar. bir an önce işlemlerini başlat.

  • fever  (27.05.16 12:48:35)
vizesiz seyahat falan hayal unutun bence.
sen direk al pasaportunu yarına plan yapma bu ülkede

  • basond  (27.05.16 12:53:39)
Ya benim de ekimde pasaport surem bitiyor. Yeni pasaportlar cikicak diye bekliyorum acikcasi. Vize yalan Evet Ama pasaportlar bu yil degisecek diye biliorm bn. Simdi cikartsak 3ay sonra bikere daha cuzdan bedeli odemek sacma geliyor.

  • solenkol  (27.05.16 14:21:13)
bu yaz bir yerlere gitme niyetiniz varsa mecburen çıkaracaksınız. saçma mı? evet.

  • fever  (27.05.16 14:27:36)