Daha ne kadar rezil olabiliriz?

tecavuzcu vakıflardan sonra bence bu muavin olayı baya yükseltti skalayı . daha arada pippa bacca (italyan, gelinlikle gezen merhum hanım), japon turist cinayetleri var.

8 ile 10 arasındayız, 10 kesinlikle trende toplu tecavüz yapan hayvan hintlilere- pakilere ait.

sizce bu ısın sonu ne olur? 300 metre derinlikte erkek köpekbalığına tecavüz mü ederler (komik değil biliyorum)

neden böyle oluyo lan. Ben böyle böyle olmuş diyen japon - italyan arkadaşlarıma ne diyeceğim. bunu boşverdim, bu nasıl bir ülke lan. yemin ederim sozlukte biri gotham demiş. aha aynı gotham.. açık hava delihanesi....

soru?

kafanıza göre bir soru çıkarın bir zahmet.

Bence erkek çocuklarına bir öğretmen tarafından tecavüz edilmesi ve halkın bir kesiminin bu konuya bile kayıtsız kalması zaten rezilliğin sonudur. Daha da yükselebileceğimizi sanmıyorum.

Bence tecavüz edilen çocukların geleceğinden daha büyük ahlaki sorunlarımız var (ironi içerir):
- Nişantaşı'ndaki Noel ağaçları, İzmir'deki etekli heykel, Shakira ve Beyonce'nin klibi...
  • Traveller  (26.05.16 21:28:42 ~ 21:37:44)
Bence daha baya yer var gidebileceğimiz. Ben toplum olarak erkeklere toplu tecavüze kadar gidecegimizi saniyorum.

Bir kere ahlak kayboldu mu o toplum helak olana kadar gider. Kendi kuyumuzu kazarken daha ne boklar yiyeceğiz izleyip göreceğiz...
  • babilbaligi  (26.05.16 21:33:07)
acemi dostum iki gündür pornoyla gerçeği aynı kefeye koyuyorsun. adı üstünde porno. orda her şey olabilir. gerçekte japonya'da böyle bir şey olduğunu nerde duydun? tartışmasız en sapık ülkelerden biriyiz işte uzatmaya gerek yok.

  • nothing in my way  (26.05.16 22:46:22)
www.hurriyet.com.tr bir de böyle bir rezillik var. bu ülkeden bir bok olmaz hiç kusura bakmayın.

  • nothing in my way  (26.05.16 22:47:26)
"%99"u 9 yaşındaki kızı becermenin sünnet olduğunu kabul eden insanlardan oluşan ülkede rezil olan yalnızca sensin. (sübyancılıkları için motivasyon kaynaklarının bu olduğuna o kadar eminim ki, içlerini rahatlatıyorlardır)

anadoludaki çomar tövbesini ediyor ve ahlak bekçiliğine geri dönüyör, hayatı sana dar etmeye devam ediyor. keyfi yerinde, yeri geliyor kaynına kayıyor, yeri geliyor erkek çocuklarına toplu tecavüz ediyor. şeytana uydum diyor, tövbesini ediyor, bir sonraki hedefine doğru yola çıkıyor. heykeli çıplak diye protesto ediyor, köyüne dönüp koyun skmeye devam ediyor. hayat güzel devam ediyor.

rezalet falan yok, rezil olan sensin. hayat yobazken güzel.
  • no christ requires  (26.05.16 22:48:37 ~ 22:51:35)
Yukariya katiliyorum. Degisiklik, yozlasma, ahlaksizlasma yok. Biz buyuz. Sorun su an, ozellikle internet sayesinde hicbirseyin gizli kalmamasi. Malum olay, internet olmasa sehir efsanesi olacakti. Hugo'ya kufredilmesi ile esdeger olacakti.
Cok alakasiz bir baska duyuruda turklerin halen islamiyete gecmediklerini soylemistim. Pehh demislerdi. Tekrarliyorum. Bizler islamiyete gecmedigimiz gibi; oz kulturumuzden de uzaklastik. Batidan uzagiz. Annemin deyimiyle allah'in siktirettigi yerdeyiz.
Islamiyetle turklugu unuttuk. Osmanli ile muslumanligi unuttuk. Cumhuriyet ile tarihimizi unuttuk. Yeni cumhuriyet ile de batili degerlerimizi. Elimizde ne var? Ucun biri var esasen. Ancak elimizde islamdan uzak, turklukten uzak, anadolu'dan uzak , batidan uzak insanlar var. Bizi baglayan hicbirsey yok.
  • allah yazdiysa bozsun  (27.05.16 01:07:05)
Normal şartlarda bu olayın ardından saldırganın serbest bırakılmasının bir facia olması gerekiyordu. Bölge halkının karakola veya adliyeye, kadın örgütlerinin Adalet Bakanlığı'na giderek protesto eylemi yapması ilk aklıma gelenler.

Lakin öyle bir kanıksanmışlık var ki, gerçekten iğrenç bir haldeyiz. Bunun adı karakter aşınmasıdır. Karakter aşındıkça, kayıtsızlık arttıkça çürüyoruz.
  • sevgikusunkanadinda  (27.05.16 01:10:21)